خرید شال گواردیولا: تماشای بازیهای نادال ممنوع

پپ گواردیولا، مربی جوان باشگاه بارسلونا تمام بازیکنانش را از حضور در رقابتهای اوپن بارسلونا که این هفته در این شهر برگزار می شود محروم ساخته تا آنها بدین ترتیب بتوانند برروی عملکردشان در رقابتهای لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کنند.

به گزارش گل، مربی آبی اناری پوشان پیش از این هم اعلام کرده بود که هیچ یک از بازیکنان این تیم اجازه ندارند تا در رویدادهای هم ظاهر شوند و مجددا بر این قانون تاکید ورزیده است.

تعدادی از ستاره های باشگاه کاتالان برنامه ریزی کرده بودند تا این هفته در باشگاه تنیس رئال شهربارسلونا حاضر شوند تا ازدیدارهای تنیس برگزار شده دیدن کنند. ولی گواردیولا روز سه شنبه به شاگردانش گفت که از آنها که بارسلونا در روزهای پیش رو دیدارهای مهمی را خواهد داشت، آنها اجازه ندارند تا به تماشای این بازی ها بروند.

این رقابتها روز چهارشنبه (امروز) آغاز می شود و رافا نادال بزرگترین جذابیت این رقابت خواهد بود. البته در این رقابتها تنیسورهای بسیار بزرگی شرکت خواهند کرد.

از سوی دیگر بارسا امشب در نوکمپ میزبان سویا خواهد بود و شنبه در مستایا مقابل والنسیا قرار خواهد گرفت و به پیروزی در این دیدارها برای حفظ فاصله 6 امتیازی با رئال مادرید نیاز فراوانی دارند. گواردیولا تابستان گذشته به بازیکنانش اعلام کرده بود که 48 ساعت قبل از هر دیداری اجازه ندارند تا در مکان های عمومی و شلوغ ظاهر شوند.