خرید شال مجتبی محرمی: پرسپولیسی‏ها باید خجالت بکشند

مجتبی محرمی بازیکن سالهای نه چندان دور پرسپولیس با اشاره به عدم نتیجه گیری این تیم در چند بازی گذشته در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا گفت: واقعا من مانده ام چه بگویم چرا که دیگر خودم هم خسته شده ام و معتقدم که واقعا بازیکنان بی غیرت وبی تعصب بروند بمیرند بهتر است.

مجتبی محرمی در گفت و گو با ایلنا افزود: وقتی بازیکان در زمین بی تعصب و بی غیرت بازی می کنند چه ارتباطی به وینگادا دارد.

محرمی گفت: این چه گلهایی بود که بازیکنان خوردند. هر توپی که روی دروازه پرسپولیس رفت تبدیل به گل شد و این جای تاسف دارد. معلوم نیست این بازیکنان بی تعصب با پول های هنگفتی که گرفته اند چرا به این شکل بازی می کنند.

وی ادامه داد: در زمان ما هم مربیان مختلفی به پرسپولیس آمدند اما در نهایت این ما بودیم که در زمین تلاش می کردیم و باتعصب و غیرت انتظارات هواداران را بر آورده می کردیم. اما الان چی؟ فقط یک مقدار علی کریمی برای موفقیت تیم تلاش می کند و او هم تنهایی چه کاری می تواند انجام دهد؟

محرمی اضافه کرد: متاسفانه بازیکنان پرسپولیس از ابتدای فصل همین طور بازی می کردند و ما هم هر چقدر به آنها هشدار دادیم گوش شنوایی نبود. من در تمرین این تیم نبودم تا بدانم چه اتفاقاتی پیرامون باشگاه رخ می دهد اما بازیکنان خودشان باید در زمین باجنگندگی از حیثیت پرسپولیس دفاع کنند و واقعا نمی دانم در مورد این بازیکنان چه بگویم. مگر می شود مقابل یک تیم مانند الغرافه 5 گل دریافت کرد و آنگاه خم به ابرو نیاورد؟