خرید شال وضعیت موجود حق فوتبال ما نیست

مربی پیشین تیم ملی گفت: فوتبال ایران از استعداد ، پتانسیل و نیروی انسانی بالایی در آسیا برخوردار است و شرایط فعلی حق فوتبال ما نیست.
حسین فرکی ملی پوش و مربی اسبق تیم ملی با بیان این مطلب به مهر افزود: تمام مشکلات تیم ملی بعد از شکست مقابل عربستان اتفاق افتاد و اگر این شکست رخ نمی داد، شاهد اینگونه حاشیه ها و تنش ها در فوتبال کشور نبودیم.
فرکی با بیان اینکه این حوادث خوشایند فوتبال ما نیست، اظهار داشت: جامعه فوتبال حواشی و حرمت کشنی ها را برنمی تابد و نمی پذیرد که همه چیز فوتبال زیر سئوال برود. مردم فوتبال را در فضایی آرام و بدور از تنش می خواهند و مدیران ورزش کشور باید چنین فضایی را برای فوتبال فراهم کنند.
وی با اشاره به اینکه در مقطع فعلی همه باید به تیم ملی کمک کنند و فضایی آرام را برای موفقیت تیم ملی فراهم آورند، تصریح کرد: جو فعلی به هیچ وجه برای فوتبال ملی مساعد نیست و باید هر چه سریعتر آرامش به تیم ملی بازگردد.
فرکی اظهار داشت: به نظر من تیم ملی بیش از همه از شرایط موجود لطمه می بیند و مظلوم واقع شده است که این حق فوتبال ما نیست.
مربی پیشین تیم ملی وظیفه سیاستگذاران و تصمیم گیران ورزش در مقطع فعلی را حساس و تعیین کننده برشمرد و اظهار داشت: مسئولان ورزش باید با تصمیمات منطقی و مدبرانه آرامش را به فوتبال بازگردانند و اجازه ندهند مردم بیش از این به خاطر فوتبال سرخورده شوند.
وی اضافه کرد: تیم ملی باید با بهره گیری از نظرات تمامی صاحب نظران هر چه سریعتر از بحران بوجود آمده خارج شود و با وحدت و یکپارچگی بین تمامی نیروهای فوتبالی، زمینه موفقیت تیم ملی در راه صعود به جام جهانی هموار شود.
فرکی اضافه کرد: البته با شرایط فعلی تیم ملی کار بسیار دشواری پیش رو دارد اما باید با تصمیمات درست و منطقی مردم را به آینده تیم ملی امیدوار کنیم.