خرید شال برای سازش نرفته بودم

عضو تیم ملی کاراته بعد از دیدار با سرپرست فدراسیون کاراته گفت: به خاطر دریافت پول از تیم خداحافظی نکرده بودم که حالا با دریافت پول سازش کنم بلکه می خواهم مشکلات موجود و تبعیض ها از بین برود.

حسین روحانی که روز سه شنبه به فدراسیون کاراته رفته بود با بیان مطلب فوق به مهر گفت: من از وضعیت حاکم بر تیم ملی خسته شده بودم به همین دلیل تصمیم به خداحافظی گرفتم و اکنون که به فدراسیون رفتن تنها برای بیان مشکلات بود.

این عضو تیم ملی کاراته ادامه داد: شاید برخی ها بگویند روحانی هم برای دریافت پول و سازش به فدراسیون رفته است ولی واقعیت این است که من خواهان تغییر وضع موجود هستم و می خواهم شایسته سالاری در تیم ملی حاکم شود نه اینکه یک نفر تمرین نکند، پول زیاد بگیرد و برایش اهمیت نداشته باشد که در رقابتهای جهانی مدال بگیرد یا نه!

دارنده چهار مدال جهانی افزود: در دیدار با آهی(سرپرست فدراسیون) خیلی راحت همه مسائل را تشریح کردم، چرا باید من یا خیلی از ملی پوشان هفت ماه شبانه روز از خانواده دور بوده سخت تمرین کنیم، آسیب ببینیم و به مسابقات اعزام شویم ولی یک نفر بدون کمترین تلاش بیشترین پول را بگیرد؟

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: من اگر تهرانی بودم اکنون خیلی جلوتر از وضعیت فعلی بودم ولی چون شهرستانی ام باید با صداقت کارکنم، در مسابقات مدال کسب کنم ولی با دیدن این مسائل دلسرد می شوم. چرا باید کاراته به عنوان یک رشته مدال آور با بحران مواجه باشد و یا حسین روحانی با 26 سال سن مجبور به خداحافظی شود.

روحانی در پایان گفت: در صورتیکه شرایط فراهم شود به تیم ملی بازخواهم گشت چرا که هدف من کسب افتخار است ولی اگر مشکلاتی که به آهی گفتم به قوت خود باقی باشد هرگز از تصمیم خود عقب نشینی نخواهم کرد.