خرید شال قلعه‌نويي: به خاطر بزرگان فوتبال سكوت مي‌كنم

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به خاطر بزرگان فوتبال در مورد حاشيه‌هاي اخير سكوت مي‌كنم.

به گزارش فارس، امير قلعه‌نويي در حاشيه تمرين امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تيم ما براي ديدار با ام صلال آماده مي‌شود. ما دور رفت مسابقات را خوب شروع نكرده‌ايم ولي قصد داريم در دور برگشت با انجام بازي هاي خوب اعاده حيثيت كرده و به مرحله بعد صعود كنيم. ام صلالي‌ها خوب دفاع مي‌كنند و در بازي رفت نيز بازي قابل قبولي به نمايش گذاشته‌اند اما قصد داريم با ارائه يك بازي خوب به پيروزي برسيم.

سرمربي استقلال در خصوص حاشيه‌هاي اخير عنوان كرد:‌ ‌اين حاشيه‌ها مربوط به يك ماه و دو ماه نيست، يك فصل است كه براي استقلال حاشيه درست مي‌كند. اول كه بحث تباني را مطرح كردند و سپس پروژه‌هاي جديد رو شد.

قلعه نويي تاكيد كرد: من در مقابل اين حاشيه‌ها سكوت مي كنم و هيچ چيز نمي‌گويم. بزرگان فوتبال كه عضو تيم‌هاي استقلال، پرسپوليس و پاس بوده‌اند در تماس با بنده خواستند كه جواب كسي را ندهم. اين افراد كساني بودند كه من آرزو داشتم روزي در كنار آنها فوتبال بازي كنم. من ادعا نمي‌كنم كه بزرگ هستم چون بزرگان فوتبال ما امثال پروين‌ها هستند.

وي ادامه داد: در اين فصل در ديدار مقابل پيكان، ذوب‌آهن و سايپا پنالتي‌هاي ما را نگرفتند. در دقيقه 93 بازي با سايپا گلي را دريافت كرديم كه باعث شد بازي مساوي شود اما مردم خيلي به من لطف دارند و مطمئنا آنها جلوتر از ما هستند.

وي در خصوص اينكه چرا اين حاشيه‌ها براي استقلال بوجود آمد؛ گفت: دليلش را نمي‌دانم. من و ساير همكارانم كار خودمان را انجام مي‌دهيم و با وجود برد و باخت به كسي توهين نمي‌كنيم ولي بقيه اين كار را انجام مي‌دهند. مثلا آقاي بهرام شفيع در برنامه ورزش و مردم اشاره مي‌كند كه الكس فرگوسن در هنگام بازي تيمش هيچ واكنشي نشان نمي‌دهد اما اگر شما بازي ديشب اورتون و منچستريونايتد را نگاه كرده باشيد با وجود اينكه اين بازي زياد مهم نبود اما همه ديدند كه فرگوسن به خاطر يك صحنه مشكوك پنالتي چه واكنش‌هايي نسبت به داور مسابقه داشت.

قلعه نويي ادامه داد: در اين فصل 16 پنالتي ما را نگرفتند كه 5 پنالتي در بازي آخر اتفاق افتاد؛ اما آقاي شفيع هر چه دلش خواست در برنامه‌اش به ما گفت. لازم است همين جا به آمارهاي اشاره كنم. استقلال بهترين گل زده تاريخ ليگ را دارد و بعد از بارسلونا صاحب بهترين خط حمله است. در اين مدت دو بار توانستيم آسيايي شويم. ضمن اينكه آقاي گلي ليگ را در اختيار داريم اما همه اين اتفاقات را جوانان استقلال انجام دادند نه قلعه‌نويي.

اين مربي اضافه كرد: دست طرفداران استقلال را مي‌بوسم و مخلص همه ليدرهاي تيم هستم. آنها جانشان را در كف دستشان مي‌گذارند و در سرما و گرما و به عشق پيراهن آبي بازيكنان را تشويق مي‌كنند و تازه پشت سرشان اين همه عشق حرف و حديث به وجود مي‌آوردند. در حالي كه خداي ناكرده در مسير رفت و آمد اين جوانان به استاديوم‌ها مشكلي يا تصادفي به وجود بيايد كسي پاسخگو نيست.

قلعه نويي درباره اظهارات مايلي كهن يادآور شد: به خاطر تيم ملي سكوت مي كنم. وظيفه همه ماست كه از تيم ملي حمايت كنيم. به همين خاطر در اين باره صحبت نمي كنم.