خرید شال كمك يک ميلياردي به ماشين‌سازي تبریز

سرپرست تيم فوتبال ماشين سازي تبريز گفت: استانداري آذربايجان شرقي در حمايت از اين تيم سنگ تمام گذاشته و پشتيباني‌هاي آنها از تيم قابل ستايش است.

سيدمحمد علوي در گفت وگو با ايسنا افزود: در حالي که هنوز مبلغ 20 ميليارد ريال از سوي وزارت صنايع و معادن به استان واريز نشده است استانداري در اقدامي مثبت مبلغ يک ميليارد ريال به تيم ماشين سازي اختصاص داد که با توجه به شرايط تيم اين مبلغ مي تواند بخشي از مشکلات تيم را مرتفع کند.

وي با بيان اينکه مبلغ تخصيصي وزارت صنايع و معادن قطعاً به آذربايجان شرقي تعلق خواهد گرفت، اظهارداشت: در جريان پيگيري اين موضوع مديريت استان و معاونت سياسي و امنيتي استانداري و همچنين برخي از نمايندگان مردم تبريز در مجلس شوراي سالامي نقش بسيار تاثيرگذار و غيرقابل انکاري داشتند.

علوي اضافه کرد: با تخصيص يک ميليارد ريال به تيم ماشين سازي عصر روز گذشته حدود 40 درصد از مبلغ قرارداد بازيکنان تيم به صورت نقدي به آنها پرداخت شد و اميدواريم تا پايان فصل ما بقي مطالبات بازيکنان نيز پرداخت شود.

وي ابراز اميدواري کرد با حل ريشه‌اي مشکلات تيم ماشين سازي اين تيم همچون گذشته بتواند براي آذربايجان افتخار آفريني کند.

تيم فوتبال ماشين سازي تبريز در هفته بيستم رقابت هاي ليگ دسته يک باشگاه هاي کشور روز چهارشنبه در تبريز به مصاف شموشک نوشهر مي‌رود که در بازي رفت با نتيجه يک بر صفر نتيجه را به حريف واگذار کرده بود.