خرید شال کاماچو:تیم حریف برتر بود

کاماچو، مربی باتجربه و نام آشنای اوساسونا پس از شکست2 بر1 شاگردانش در دیدار یکشنبه شب ورزشگاه مدیتررانئو مقابل آلمریا اعلام کرد که تیم حریف بهترین ازتیم او بازی کرده است. آلوارو نگردو هر دو گل تیم میزبان را به ثمررساند.

به گزارش گل، والتر پاندینی در غیاب دو ستاره موفق ایرانی اوساسونا موفق شد تک گل تیم منطقه پاملپونا را وارد دروازه تیم میزبان کند . کاماچو در کنفرانس خبری پایان این دیدار گفت:« ما یکشنبه شب شکست خوردیم،چرا که آلمریا تیم برتر میدان بود. آنها به مراتب بیشتر از ما حمله می کردند و مهاجمان آنها پرقدرت تر از خط دفاع ما عمل می کردند.شاید پس از کسب پیروزی در سه دیدار اخیر بازیکنان ما تاحدودی مغرور شده و با خیالی راحت تر کار را دنبال می کنند.»

این در حالی بود که به نظر می‏رسید که گل پاندینی در خانه حریف یک امتیاز را برای اوساسونا به ارمغان خواهد آورد ولی گل ثانیه های پایانی نگردو، همه چیز را به هم ریخت و سه امتیاز این دیدار را نصیب تیم میزبان کرد. کاماچو به خوبی می داند تیمش به چند پیروزی دیگر نیاز دارد تا بتواند از ادامه حضور اوساسونا در رقابتهای فصل بعد لالیگا و عدم سقوط این تیم به دسته پائین تر اطمینان حاصل کند:« هدف ما بسیار روشن است و ما می بایست برای رسیدن به آن فقط و فقط بجنگیم. ما می بایست مطمئن باشیم که در هر دیدار جنگنده ظاهر می شویم.»