خرید شال نمی دانیم باید به کجا شکایت کنیم

مدیر عامل باشگاه سایپا با اشاره به حوادث دیدار با استقلال و بد اخلاقی تماشاگران نسبت به سرمربی تیم ملی تاکید کرد: نمی دانیم برای احقاق حق مان باید به کدام مرجع شکایت کنیم.

حمید سجادی با بیان این مطلب به مهر افزود: تیم ما در دیدار با استقلال از هر نظر بازی جوانمردانه و اخلاق ورزشی را رعایت کرد، اما رفتاری که در پایان این مسابقه با بازیکنان و سرمربی تیم ما شد، اخلاقی و منصفانه نبود.

وی اضافه کرد: تیم ما جز اینکه به عنوان یک بازی جوانمردانه، تمام توان خود را برای رویارویی با حرف به کار گرفت و هرگز به بازی غیر ورزشی روی نیاورد،اما تماشاگران حریف در پایان بازی، بگونه ای عمل کردند که در شان و منزلت تماشاگران فوتبال نبود.

مدیرعامل سایپا گفت: نمی دانیم برای احقاق حقمان باید به کجا شکایت کنیم و چه کسی پاسخگوی این بی حرمتی هاست. فدراسیون فوتبال که خودش در برگزاری این مسابقه ضعفهای زیادی دارد و بخشی از مشکلات به خود فدراسیون باز می گردد، چطور می تواند حق تیم ما را بگیرد. چرا ورزشگاه آزادی نباید جایگاهی برای استقرار میهمانان ویژه و سرمربی تیم ما داشته باشد تا در پایان بازی،هدف انواع اهانت و دشمنام ها قرار نگیرد، چرا اینگونه جایگاه‌ها در دیدارهای خارجی برای میهمانان خارجی وجود دارد، اما برای سرمربی تیم ملی وجود ندارد.

سجادی با انتقاد از پخش تصاویر مکالمه مایلی کهن از مونیتور ورزشگاه آزادی اظهار داشت: صدا و سیما هم با پخش این تصاویر تماشاگران را حساس کرد و زمینه ساز بروز حوادث پایان مسابقه شد. چه لزومی دارد اینگونه تصاویر مدام از مونیتور ورزشگاه پخش شود و تماشاگر را نسبت به فرد خاصی تحریک کرد.

وی ضعف در فرهنگ ورزش کشور را عامل بروز این گونه بی اخلاقی ها در ورزشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: متاسفانه مسئولان، مربیان و بازیکنان هنوز ظرفیت برد و باخت را ندارند و متاسفانه تاکنون روی فرهنگ ورزش کار نکرده ایم و اگر وضعیت به همین منوال پیش رود فوتبال به قهقرا خواهد رفت و دیگر نمی توان از آن به عنوان یک ورزش سالم و سازنده نام برد.