خرید شال مصاف تیم هدایتی با مقاومت فارس

هفته‌ بيستم رقابت‌هاي فوتبال ليگ دسته اول باشگاه‌هاي كشور (جام آزادگان) سه‌شنبه با برگزاري چهارده مسابقه در شهرهاي مختلف برگزار مي‌شود.

به گزارش ايسنا، هفته بيستم رقابت‌هاي فوتبال ليگ دسته اول باشگاه‌هاي كشور (جام آزادگان) با برگزاري چهارده مسابقه در دو گروه (الف) و (ب)، آغاز مي‌شود و در مهمترين بازي‌هاي از گروه (الف) استيل‌آذين تهران كه با 41 امتياز صدرنشين گروه است ميزبان مقاومت بسيج فارس خواهد بود؛ مقاومت با 18 امتياز در رده دوازدهم جدول چهارده تيمي اين گروه قرار دارد.

هم‌چنين شهرداري تبريز كه 36 امتيازي بوده و جايگاه دوم را پس از استيل آذين در اختيار دارد در اصفهان ميهمان تيم فولاد سپاهان نوين است. سپاهان نيز اكنون با 30 امتياز در مكان پنجم جدول ايستاده است.

از گروه (ب) اين رقابت‌ها نيز در حساس‌ترين ديدار تربيت يزد پذيراي تراكتورسازي تبريز است؛ در اين گروه نيز تراكتورسازي با 40 امتياز صدرنشين بوده و تربيت با 23 امتياز عنوان نهم جدول را در اختيار دارد. در ديگر بازي مهم اين گروه جدال شيرين فراز كرمانشاه و پيام مخابرات در شيراز كه هر دو تيم با 27 امتياز به ترتيب در رده‌هاي ششم و پنجم جدول قرار دارند نسبت به ساير مسابقات اهميت بيشتري دارد.

برنامه كامل رقابت‌هاي هفته بيستم به شرح زير است:

گروه (الف):

استيل آذين تهران – مقاومت بسيج فارس

داور: غلامرضاجباري

نساجي مازندران – گل گهر سيرجان

داور: محمود رفيعي

مهرکام پارس – صنعت نفت آبادان

داور: حسين نيکوزاده

کوثر لرستان – هما تهران

داور: مهدي سيدعلي

پتروشيمي تبريز – شهرداري بندرعباس

داور: حسن نوشه‌ور

سپاهان نوين اصفهان – شهرداري تبريز

داور: نويد مظفري

شهرداري زنجان – آلومينيوم اراک

داور: تورج حق وردي

گروه (ب):

داماش لرستان – مس رفسنجان

داور: جمشيد دانش مهر

پيام مخابرات شيراز – شيرين فرازکرمانشاه

داور: عبدالحسين ايازي

ديهيم اهواز – اتکا گلستان

داور: رضا اکرمي

شاهين پارس جنوبي – شاهين اهواز

داور: قاسم واحدي

تربيت يزد – تراکتور سازي تبريز

داور: رحيم مهرپيشه

نيروي زميني تهران – شموشک نوشهر

داور: اسماعيل بابلي

ماشين سازي تبريز – شموشک نوشهر

داور: محمد ملکي

به گزارش ايسنا پس از هفته نوزدهم اين رقابت‌هاي در حال حاضر در گروه (الف) تيم‌هاي استيل‌آذين، شهرداري تبريز و آلومينيوم اراك به ترتيب با 41،36 و 32 امتياز به ترتيب عناوين اول تا سوم جدول را در اختيار دارند. در گروه (ب) نيز تيم‌هاي تراكتورسازي تبريز، شاهين بوشهر و مس رفسنجان هم به ترتيب با 40،40 و 35 امتياز در رده‌هاي اول تا سوم اين گروه ايستاده‌اند.