خرید شال سهام باشگاه پیام در دست زمان

سهام صددرصدی باشگاه پیام مشهد بصورت رسمی به حسین زمان قائم مقام پیشین باشگاه ابومسلم مشهد واگذار شد.

به گزارش مهر، حسین زمان صبح امروز(یکشنبه) با حضور در اداره کل تربیت بدنی استان خراسان رضوی، سهام کامل باشگاه پیام مشهد را بصورت رسمی خریداری کرد.

طبق این قرارداد که بین اداره کل تربیت بدنی استان خراسان رضوی و حسین زمان منعقد شد، قرار است وی بدهی های باشگاه پیام مشهد به مربیان و بازیکنان در فصل جاری و گذشته که بیش از 2 میلیارد تومان است را پرداخت کند، به همین دلیل هیچ مبلغی را برای خرید 100 درصد سهام این باشگاه به تربیت بدنی استان پرداخت نکرده است.

مالک جدید باشگاه پیام همچنین قول داده است سهمیه تیم پیام مشهد را در لیگ برتر حفظ کند، ضمن اینکه مدیران و کادرفنی این تیم تا پایان لیگ تغییرنخواهند کرد و برای تقویت این تیم در فصل آینده هم برنامه ویژه ای دارد.

زمان که در این مدت چند صد میلیون تومان به این باشگاه برای پرداخت بدهی های بازیکنان پرداخت کرده است، در نخستین اظهار نظر پس از دریافت سهام کامل باشگاه پیام تاکید کرد پیش از دیدار با استقلال تهران با پرداخت مبلغی قابل توجه بازیکنان پیام را شارژ روحی خواهد کرد.

از سوی دیگر مالک جدید باشگاه پیام مشهد به بازیکنان این تیم قول داده است در صورت پیروزی مقابل استقلال در مشهد، سورپرایز ویژه ای برای آنها در نظر گرفته است.

دیدار تیم های فوتبال پیام مشهد و استقلال تهران در هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور، یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار خواهد شد.