خرید شال جزئیات جلسه مایلی‏کهن و مدیرعامل سایپا

برنامه های فصل آینده تیم فوتبال سایپا در نشست مدیر عامل و سرمربی تیم فوتبال این باشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مهر، در این نشست که ظهر امروز(یکشنبه) با حضور حمید سجادی مدیرعامل باشگاه سایپا ، ملکیان عضو هیئت مدیره و محمد مایلی کهن سرمربی تیم فوتبال سایپا در محل این باشگاه برگزار شد، سرمربی سایپا ضمن آنالیز نقاط ضعف و قوت سایپا در فصل گذشته برنامه های خود برای جذب بازیکنان جدید و لیست فروش را ارائه کرد.

دراین نشست مایلی کهن هدفگذاری سایپا برای فصل آینده را قرار گرفتن در میان سه تیم اول و صعود به لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد و برای رسیدن به این هدف خواستاربرگزاری به موقع دوره بدنسازی ، اردوی آماده سازی پیش از شروع فصل ، بازیکنان مورد نظر و … شد.

سرمربی سایپا همچنین حضور همزمان درتیم ملی و باشگاه سایپا حداقل در مقطع مسابقات مقدماتی جام جهانی را بلامانع خواند و تصمیم گیری برای ادامه همکاری با نارنجی پوشان سایپا را به بعد از اتمام مسابقات مقدماتی جام جهانی و تعیین تکلیف وضعیت صعود تیم ملی موکول کرد.

در این جلسه ملکیان عضو هیئت مدیره سایپا ضمن اعلام حمایت قاطع هیئت مدیره از حضور سرمربی سایپا در تیم ملی اظهار داشت این باشگاه همچنان علاقمند به ادامه همکاری با مایلی کهن در فصل آینده است.

در پایان این نشست مقرر شد سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست جداگانه ای با اعضای هیئت مدیره این باشگاه پس از آخرین مسابقه سایپا در لیگ برتر مقابل صبای قم جزئیات بیشتری از برنامه های خود برای فصل آینده را تشریح کند