خرید شال توانایی تامین پول قرارداد کریمی را نداریم

وقتی درباره کریمی حرف می زنند و سئوال می کنند ، عباس انصازیفرد مدیر پرسپولیس از اظها ر نظر قاطع خودداری می کند ، چرا که کمتر کسی در پرسپولیس به ماندن کریمی در این تیم ایمان دارد.

به گزارش گل، او که با پرسپولیس در قطر است و در محاصره روزنامه نگارهای این کشور احتمالا فصل بعد در دوبی به فوتبال ادامه خواهد داد.

اما انصاری‌فرد درباره ستاره پرسپولیس می‌گوید:«کریمی پرسپولیس را دوست داشته و به این تیم تعصب دارد. فکر می‌کنم کریمی تنها اگر پیشنهاد خوبی از یک تیم خارجی داشته باشد که امکان آن هم با توجه به حضور برجسته‌اش در لیگ قهرمانان ‌آسیا وجود دارد، پرسپولیس را ترک خواهد کرد که البته این نظر ماست و شاید او برنامه و نظرات دیگری در این رابطه داشته باشد.

ما به طور جدی خواهان تداوم حضور کریمی در پرسپولیس هستیم و شاید تنها عدم توانایی باشگاه در تامین هزینه‌ای که در پیشنهادات احتمالی به کریمی داده می‌شود، عاملی برای خروج او از پرسپولیس باشد.

در عین حال معتقدم اگر او تصمیم به ماندن یا رفتن از پرسپولیس هم بگیرد، این تصمیم ارتباطی به حضور اشخاص دیگر از جمله بنده در این تیم ندارد و بحث ماندن در تیم بزرگی چون پرسپولیس فراتر از این مساله خواهد بود.