خرید شال برترین گلزنان لالیگا، لوشامپیونا و سری آ

با پايان هفته سي و يکم فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي اسپانيا، ساموئل اتوئو از بارسلونا با بيست و شش گل زده همچنان در صدر گلزنان ليگ قرار دارد.

بر اساس جدول رده بندي برترين گلزنان قهرماني باشگاه هاي اسپانيا،‌ ويا از والنسيا با بيست و سه گل زده و فورلان از اتلتيکو مادريد با بيست و يک گل زده در ده هاي دوم و سوم جاي گرفته اند. ليونل مسي از بارسلونا با بيست گل زده و نگردو از آلمريا با نوزده و هيگويان از رئال مادريد و کانوته از سويا با شانزده گل در رده هاي بعدي اين جدول قرار گرفته اند.

همچنین براساس جدول رده بندي بهترين گلزنان جام قهرماني باشگاه هاي ايتاليا کالچو، دي وايو از بولونيا و ابراهيموويچ از اينتر ميلان در پايان هفته سي و دوم اين بازي ها با به ثمر رساندن بيست گل در صدر قرار گرفتند. گيلاردينو از فيورنتينا و دي ميليتو از جنوا با شانزده گل، پاتو از آث ميلان با چهارده گل، کاواني از پالرمو و موتو از فيورنتينا با سيزده گل در رده هاي بعدي اين جدول قرار گرفته اند.

در جدول رده بندي بهترين گلزنان ليگ دسته اول فوتبال باشگاه هاي فرانسه نیز، ژينياک از تولوز با نوزده گل زده در صدر قرار داد. بر اساس اين جدول رده بندي هوارو از پاري سن ژرمن با هفده گل، بنزما از ليون با چهارده گل و باستوس از ليل و کاوه ناگي از بوردو با سيزده گل زده در رده هاي بعدي جاي گرفته اند.