خرید شال تحلیل گل از حضور ریوالدو در اصفهان

هنوز خاطرات ضربات ایستگاهی بی نقص او در دوران باشکوهش در نیوکمپ مقابل چشمانمان رژه می رود، به خصوص دو پنالتی که او در مقابل منچستر در لیگ قهرمانان اروپا برای بارسلونا به ثمر رساند و موجب شد بازی با نتیجه 3 بر 3 به پایان برسد.

به گزارش گل، هنوز ذهنمان حرکات زوج رویایی که او با رونالدو در جام جهانی 2002 تشکیل داده بود را به خاطر دارد. اگر در فصول گذشته رونالدینیو و در این فصل لیونل مسی ستاره بی چون و چرای بارسلونا و اروپاست در بین سالهای 1997 تا 2002 این ریوالدو بود که هراس را به جان رقبای آبی و اناری ها می انداخت، مردی که 157 بازی برای بارسا انجام داد و در این تعداد بازی آمار 86 گل زده و حدود دو برابر تعداد گلش، پاس گل از خود بر جای گذاشت.

اگرچه او هیچگاه در میلان نتوانست چهره ای موفق از خود به جای بگذارد و درگیری های وقت و بی وقتش با کارلتو از او یک نیمکت نشین صرف ساخته بود، اما نام ریوالدو به عنوان یکی از ستارگان تاریخ فوتبال جهان جاودانه خواهد ماند و نمی تواند عدم کامیابی اش در سن سیرو چیزی از ارزشهای او کم کند. مرد 37 ساله برزیلی امشب در اصفهان خواهد بود و از هم اکنون شهروندان شهر تاریخی ایران قلم و کاغذ برای امضا گرفتن از او را آماده کرده اند، البته آنها قبل از امضا می خواهند به او برای حضورش در اصفهان خیر مقدم بگویند.

بازیکن بنیادکار تیم متمول ازبکی قرار است روز سه شنبه در دیداری حساس مقابل سپاهان به میدان رود دیداری که از گروه چهارم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در فولادشهر اصفهان برگزار می شود و می تواند نتیجه اش در تعیین سرنوشت یکی از مدعیان صعود، تاثیر مستقیم داشته باشد.