خرید شال نيكبخت: براي گلزني لحظه‌شماري مي‌كنم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مثل بازي رفت براي گلزني به الغرافه قطر لحظه شماري مي‌كنم.

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با فارس تصريح كرد: روز خوبي را برابر استقلال اهواز نداشتيم و مغلوب بازي خوب و انگيزه بازيكنان استقلال اهواز شديم.

وي يادآور شد: نتايج اخير در ليگ برتر انگيزه ما را در اين بازي ها كمتر كرده است و با توجه به اينكه مطمئن شديم نمي توانيم به مقام قهرماني برسيم كمي دچار بي انگيزگي شديم.

نيكبخت درباره غيبت در تمرين روز قبل از بازي با استقلال اهواز عنوان كرد: دليل غيبتم را به وينگادا گفتم و كادر فني آن را پذيرفت. با او هيچ مشكلي ندارم و اجازه نمي دهم كسي مرا وارد حاشيه كند.

اين بازيكن خاطرنشان كرد: براي بازي مقابل استقلال اهواز مشكلي نداشتم اما به نظر وينگادا احترام مي گذارم و طبق دستور او روي سكو رفتم ولي ديدن بازي از روي سكو براي من بسيار سخت بود.

نيكبخت در خصوص فحاشي برخي از تماشاگران اهوازي گفت: فقط مي توانم بگويم كه متاسف هستم و نمي دانم چه وقت اين مسائل از ورزشگاه‌هاي ما پاك خواهد شد.

وي درباره بازي با الغرافه اظهار داشت: مانند بازي هاي گذشته سعي و تلاشم را براي موفقيت پرسپوليس انجام خواهم داد و براي گلزني در اين ديدار لحظه شماري مي كنم. البته نبايد فراموش كرد كه برد در قطر بسيار سخت است و حريف قطري يك تيم حرفه اي و يكي از با قدرت ترين تيم ها در گروه دو است.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس اضافه كرد: اميدوارم بتوانيم به 3 امتياز حساس بازي مقابل الغرافه قطر برسيم تا صعود خودمان را به دور بعدي رقم بزنيم.

پرسپوليس روز سه شنبه ميهمان الغرافه قطر است.