خرید شال خودکشی یک قاتل پیش از قصاص در زندان

زندگي يك مرد جوان كه به اتهام قتل زن ميانسال و فرزند 8 ساله وي به قصاص محكوم شده بود چند روز قبل از اجراي حكم در زندان به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، عصر23 شهريور سال 85 مأموران مركز فوريتهاي پليسي 110 تهران بزرگ از مرگ مشكوك يك زن ميانسال و يك كودك 8 ساله با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل حادثه دريافتند يك كودك 8 ساله به نام مجتبي و مادر 40 ساله‌اش به نام فاطمه بر اثر فشار وارد بر گردنشان خفه شده و به قتل رسيده‌اند.
جابري، قاضي واحد اظهار نظر دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات نشان داد اين زن ميانسال با مرد جوان 29 ساله‌اي به نام مسيح ازدواج كرده است.
وي ادامه داد: مسيح دستگير شد و چون هيچ چاره‌اي نداشت لب به اعتراف گشود و مدعي شد زماني كه با فاطمه ازدواج كردم. خانواده‌ام مخالف اين ازدواج بودند زيرا فاطمه مطلقه بود و يك كودك 7 ساله داشت.
وي افزود: اما با توجه به همه مشكلات با فاطمه ازدواج كردم اما پس از ازدواج، مشكلاتمان افزايش يافت به حدي كه شب حادثه وي و كودك 8 ساله‌اش را خفه كردم.
قاضي واحد اظهار نظر دادسراي امور جنايي تهران گفت: با توجه به اين اعترافات مسيح از سوي شعبه 74 دادگاه كيفري استان تهران به قصاص محكوم شد كه اين حكم از سوي شعبه 27 ديوان نيز تأييد شد.

وي ادامه داد: قرار بود در طول ماه آينده اين فرد اعدام شود اما به دلايل مختلف خود را در تاريخ 27 اسفند امسال درون زندان به دار آويخت و به اين ترتيب به زندگي خود پايان داد.