خرید شال حریف استقلال 8 گل خورد

هفته بیست و هفتم و پایانی مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر با شکست سنگین تیم ام صلال و توقف الغرافه در دیدار با السد پیگیری شد.

به گزارش مهر، هفته بیست و هفتم و پایانی مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطرجمعه شب با برگزاری دو بازی به اتمام رسید که طی آن تیم ام صلال در مصاف خانگی با السد تن به شکست 8 بر2 داد و دو تیم قطر و الغرافه نیز در پایان 90 دقیقه تلاش به نتیجه تساوی 2 بر2 رضایت دادند.

ام صلال که روز چهارشنبه هفته جاری در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا به دیدار استقلال تهران خواهد آمد، دیشب در خانه به مصاف السد رفت و در پایان مقابل این تیم قدرتمند با نتیجه 8 بر 2 شکست خورد. برای السد در این بازی پاسکال فیندونو (2 و 11)، آگیمانگ اوپوکو (33، 45 و 57)، علی حسن عفیف (68 و 79) و مسعود الحمد (87) گلزنی کردند و هر دو گل تیم ام صلال را نیز ماگنو آلوز در دقایق (73 و 75) به ثمر رساند. ام صلال با این شکست 35 امتیازی ماند و با ایستادن بر سکوی ششم مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

“در گروه C مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پس از الاتحاد هفت امتیازی، ام صلال با شش امتیاز ایستاده است و تیم استقلال نیز با یک امتیاز جایگاه چهارم جدول را در اختیار دارد.”

الغرافه قهرمان زودهنگام مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر که یکی از نمایندگان این کشور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیاست، آخرین دیدار خود در این رقابت‌ها را با تساوی 2 بر2 مقابل قطر پشت سرگذاشت. در این بازی برای تیم قطر مارسیو اولیویرا در دقایق 40 و 42 گلزنی کرد و گل‌های تیم الغرافه توسط عثمان الاساس (31) و کلمرسون (57) به ثمر رسید.

“در گروه B مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا تیم الغرافه با تیمهای پرسپولیس ایران، الشباب عربستان و الشارجه امارات همگروه است. در این گروه تیم الغرافه پس از پرسپولیس و الشباب هفت امتیازی، با سه امتیاز بر سکوی سوم ایستاده است.”

جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر:
1- الغرافه 56 امتیاز
2- السد 52 امتیاز – تفاضل گل 35+
3- الریان 52 امتیاز – تفاضل گل 27+
4- قطر 43 امتیاز
————————————
6- ام صلال 35 امتیاز
————————————
9- السیلیه 20 امتیاز
10- الخریطیات 15 امتیاز

در پایان مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر ماگنو آلوز مهاجم برزیلی تیم فوتبال ام صلال با 25 گل زده صدرنشین جدول گلزنان شد.