خرید شال توانمان را به حاشيه سازان ثابت كرديم

فدراسيون تکواندو مي توانست با بهره گيري از تمامي امکانات موجود، رقابتهاي بين المللي جام فجر را در شرايط بهتري برگزار کند.

به گزارش ايسنا، رئيس هيات تکواندو نيروهاي مسلح با بيان مطلب فوق افزود: حضور نزديک به 38 تيم از 17 کشور جهان باعث شد اين دوره از مسابقات متفاوت با ادوار گذشته برگزار شود ولي بايد توجه داشته باشيم که جام فجر يادآور حماسه بزرگ ملت ايران است و اين جام بايد در شان همان برگزار شود.

علي خليلي افزود: بايد به توانمندي افراد ايمان داشت و با مشاركت سازمانها و ارگانهاي مختلف جام فجر را در بهترين شرايط برگزار کرد. من معتقدم تکواندو ايران از جايگاه فراتري نسبت به آنچه كه هست، برخوردار است و بايد تلاش کنيم تا به اين مهم دست يابيم. در رقابتهاي جهاني سيزم 38 کشور حاضر به اين موضوع اذعان داشته و حتي کره نگران حضورايران به عنوان يک قدرت بزرگ بود.

رئيس هيات تکواندو نيروهاي مسلح در رابطه با علت حضور تيم منتخب نيروهاي مسلح در جام فجر گفت: در روزهاي پاياني سال 87 و اندکي پس از پايان رقابتهاي قهرماني نيروهاي مسلح با هدف ارزيابي تيم و اينكه براي حضور در رقابتهاي آينده سيزم چه بايد کنيم، تصميم به حضور در اين مسابقات گرفتيم که پس از اخذ مجوزهاي لازم اين کار صورت گرفت.

وي ادامه داد: پيش از مسابقات، بسياري از تيم منتخب نيروهاي مسلح به عنوان زنگ تفريح

تيم‌هاي خارجي ياد مي کردند ولي ما ثابت کرديم از توان بالاتري نسبت به آنچه حاشيه سازان در ذهن دارند برخورداريم و تنها با چهار روز اردو، به يک مدال طلا و دو برنز دست پيدا کرديم.

رئيس هيات تکواندو نيروهاي مسلح در خصوص مسابقات جهاني سيزم گفت: يک سال براي حضور در اين مسابقات مهم و معتبر که هر ساله به لحاظ کيفيت و کميت رشد قابل ملاحظه اي نسبت به سالهاي قبل دارد، زمان داريم. ما تمامي برنامه هاي خود را براي موفقيت در همين رقابتها تنظيم کرده ايم که برگزاري ليگ نيروهاي مسلح براي سومين سال پياپي، مسابقات قهرماني مراکز آموزشي، برگزاري سومين دوره جام اقتدار خليج فارس و مسابقات تکواندو نيروهاي مسلح از جمله اين برنامه هاست.

خليلي در پايان گفت: تيم منتخب تكواندو نيروهاي مسلح با قدرت تمام، در دور آينده جام فجر به ميدان خواهد رفت.