خرید شال پلی‏آف بسکتبال به بازی سوم کشید

پیروزی تیم‌های مهرام و ذوب آهن در بندرامام و قزوین مشخص شدن تیم‌های راه‌یافته از مرحله نهایی مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را به دیدار سوم این دو تیم مقابل پتروشیمی و صبامهر کشاند.

به گزارش مهر، اگر تیم‌های پتروشیمی و صبامهر در پایان دیدارهای هفته دوم از دور دوم پلی‌آف رقابت‌های بسکتبال لیگ برتر که عصر پنجشنبه برگزار شد، یک‌بار دیگر برتری خود را به رخ حریفان تهرانی و اصفهانی می‌کشاندند می‌توانستند همزمان جشن صعود به مرحله نهایی مسابقات را هم برپا کنند اما ناکامی این دو تیم در دیدار مقابل تیم‌های مهمان برپایی جشن فینالیست شدن را به تاخیر انداخت.

دیروز تیم صبامهر در حالی نتیجه را به ذوب آهن اصفهان واگذار کرد که این تیم هفته گذشته خارج از قزوین با 4 اختلاف امتیاز به برتری رسیده بود اما شکست در بازی پنجشنبه این فرصت را به فرزاد کوهیان و شاگردانش داد تا یک‌بار دیگر شانس خود را برای فینالیست شدن امتحان کنند. همچنین تیم پتروشیمی که در تهران مدافع عنوان قهرمانی را از پیش رو برداشته بود در خانه مقابل مهرام کم آورد تا دیدار سوم میان این دو تیم یکی از آنها را برای حضور در آخرین مرحله بازی‌ها انتخاب کند.

دیروز همچنین یک بازی برای تعیین رده‌های پنجم تا هشتم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور برگزار شد که طی آن تیم لوله a.s در شیراز تراکتورسازی کردستان را با شکست مواجه کرد. نتیجه به دست آمده در این بازی نیز موجب شد تا کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال رای به برگزاری دیدار سوم دهد.

نتیجه بازی‌های دیروز به این شرح است:

* صبامهرقزوین 88 – ذوب آهن اصفهان89
* پتروشیمی بندرامام 71 – مهرام تهران 79
* لوله a.s شیراز 110- تراکتورسازی کردستان 83

دوشنبه هفته آینده دیدار سوم میان تیم های شرکت کننده در دیدارهای دیروز برگزار خواهد شد. بندرامام، قزوین و شیراز محل برگزاری این مسابقات هستند.