خرید شال دست و دل بازي چلسي براي آنجلوتي

خبرهاي منتشره در انگليس حاکيست، “کارلو آنجلوتي” بعد از رفتن به تيم فوتبال چلسي، 6/56 ميليون يورو براي خريد بازيکنان جديد در اختيار خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، نشريه “تلگراف” در اين باره گزارش داد، به آنجلوتي پس از موافقت با مربيگري در چلسي، وعده‌هاي مالي هنگفتي براي نقل و انتقالات داده شده است.

ظاهرا اين مربي ايتاليايي تصميم گرفته در پايان فصل از ميلان جدا شود و با امضاي قراردادي سه ساله به استمفوردبريج برود.

تلگراف علاوه بر اين مدعي شده است که “رومن آبراموويچ” مالک باشگاه چلسي به اين مربي 49 ساله قول داده است براي تقويت ترکيب تيم در تابستان حداقل 56/6 ميليون يورو بدهد.

بر همين اساس به نظر مي‌رسد، “امانوئل آدبايور” اولين هدف باشگاه چلسي است به طوري که براي خريد او حدود 22/6 ميليون يورو کنار گذاشته است.

همچنين گفته مي‌شود که چلسي مبلغ 17 ميليون يورو هم براي جذب “يوري ژيرکوف” بازيکن ملي پوش تيم زسکا مسکو روسيه پرداخت مي‌کند و هزينه‌هاي “کارلوس ته‌وز” آرژانتيني را هم که قرارداد قرضي‌اش با منچستريونايتد در تابستان به پايان مي‌رسد، حفظ خواهد کرد.

با توجه به اينکه چلسي قبلا آمادگي خود را براي خريد اين بازيکن اعلام کرد اما هنوز معلوم نيست منچستريونايتد مبلغ 22/6 ميليون يورو درخواستي براي اين بازيکن 25 ساله را پرداخت خواهد کرد يا خير.

از سوي ديگر انتظار مي‌رود تعدادي از بازيکنان اصلي چلسي از جمله “فلورنت مالودا” و “نيکولاس آنلکا” فرانسوي و همچنين “دکو” پرتغالي، استمفوردبريج را ترک کنند.