خرید شال حذف دوشغله‌ها جامعه ورزش را دچار تنش نمی کند

ایوبی در گفتگو با مهر:
نمی خواهیم حذف دوشغله‌ها جامعه ورزش را دچار تنش کند
معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور ضمن تاکید بر تعامل مثبت با سازمان تربیت بدنی بر حل مشکل مدیران دو شغله ورزشی تصریح کرد: سازمان بازرسی تنها بدنبال اجرای قانون است و در این راه قصد التهاب و تنش در جامعه ورزش را ندارد.

حجت الله ایوبی در گفتگو با خبرنگار مهر ازنشست اخیر مسئولان سازمان تربیت بدنی و سازمان بازرسی کل کشوربا هدف کاهش تنش و التهاب در مدیریت ورزش کشور خبر داد و اظهار داشت: دراین نشست با توجه به نگرانی موجود نسبت به تنش بوجود آمده در مدیریت بخش های ورزشی، مسئولان دو سازمان برحل مشکل اجرایی این قانون از طریق مجاری قانونی تاکید کردند و خواستار یافتن راهکارهای اجرایی در این زمینه شدند.

ایوبی اضافه کرد: در این نشست مشترک مسئولان دو سازمان در جریان آخرین وضعیت پیگیری ها و تحولات پیرامون اجرای قانون دو شغله ها در ورزش قرار گرفتند ضمن اینکه مقرر شد سازمان تربیت بدنی پیگیری های لازم را در این زمینه از طریق مجلس شورای اسلامی انجام دهد.

وی یادآور شد: پیش از این سازمان تربیت بدنی پیگیری های قانونی و رایزنی هایی را در زمینه تعدیل قانون دو شغله ها از طریق مجلس انجام شده بود که به نتیجه نرسیده بود اما سازمان برای حل قانونی این مشکل طرح دو فوریتی را به مجلس ارائه داد که مجلس در این زمینه باید به تصمیم گیری بپردازد.

معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور در ادامه یادآور شد: در این نشست همچنین مقرر شد سازمان تربیت بدنی نامه ای را به سازمان بازرسی کل کشور ارسال کند و در آن مشکلات خود را در خصوص اجرای قانون دو شغله ها اعلام نماید تا ببینیم چه کمک هایی می توانیم به سازمان تربیت بدنی در این زمینه انجام دهیم که منتظر دریافت این نامه هستیم.

ایوبی در پایان با اشاره به اینکه تاکنون 117 نفر با استعفا، گرفتن ماموریت یا بازنشستگی خود را با شرایط قانون دو شغله ها تطبیق داده اند، اظهار داشت: وظیفه سازمان بازرسی درتعیین مسئولان دوشغله ورزشی به پایان رسیده و روز شنبه تمامی پرونده این دست مسئولان برای طی مراحل قانونی به دادسرا ارسال خواهد شد.