خرید شال تقدير از ريوالدو در فولادشهر

مسئولان باشگاه سپاهان ايران قصد دارند در روز مسابقه با بنيادكار ازبكستان، از كاپيتان برزيلي اين تيم تقدير كنند.

به گزارش فارس، تيم هاي فوتبال سپاهان ايران و بنيادكار ازبكستان در روز اول ارديبهشت ماه سال جاري مسابقه برگشت خود را در ورزشگاه فولاد شهر برگزار خواهند كرد.

ريوالدو، بازيكن سابق تيم ملي برزيل و بارسلونا است كه در تيم بنيادكار به عنوان كاپيتان بازي مي كند و با توجه به چهره شناخته شده اين بازيكن در سطح اول جهان، مسئولان باشگاه سپاهان در اصفهان از اين بازيكن با تجربه تقدير خواهند كرد.

مرتضي رمضاني، مسئول روابط عمومي باشگاه سپاهان در اين زمينه گفت: با توجه به سياست هاي موجود در باشگاه كه همواره از بازيكنان و مربيان با تجربه و نامي تقدير شده است، اين بار مسئولان سپاهان قبل از شروع مسابقه با دادن هدايايي از ريوالدو تقدير خواهند كرد.علاوه بر اين هواداران سپاهان نيز براي استقبال و تقدير از ريوالدو هدايايي را آماده كرده‌اند تا به ستاره برزيلي تقديم كنند.

*كاروان 56 نفره بنيادكار ازبكستان در روز سي ام فروردين ساعت 12:30وارد ايران مي شود.با توجه به هماهنگي‌هاي انجام شده نماينده ازبكستان با پروازي اختصاصي از تاشكند وارد اصفهان خواهد شد و اول ارديبهشت ساعت 23 به كشورشان برمي گردند.

*مسئولان باشگاه بنيادكار علاوه بر كاروان 56 نفره قصد دارند كه 30 هوادار ازبكستاني را نيز همراه خود به اصفهان بياورند تا در روز مسابقه اين تماشاگران حامي تيم خود در ورزشگاه فولادشهر باشند.

*اعضاي بنيادكار در هتل آسمان اصفهان مستقر خواهند شد و تا قبل از شروع مسابقه نيز 2 جلسه تمريني را در اين شهر برگزار خواهند كرد.
اولين جلسه تمريني بنيادكار در روز سي ام فروردين و در ورزشگاه نقش جهان انجام مي شود و در دومين جلسه تمريني حريف سپاهان در روز سي و يكم فرودين در ورزشگاه فولاد شهر تمرين مي كند.

*مسئولان باشگاه سپاهان مي خواهند براي ايجاد ارتباطات بيشتر با مسئولان بينادكار صحبت هايي را انجام دهند و با توجه به هماهنگي هايي انجام شده در جريان سفر كاروان بنيادكار ديداري بين طرفين در هتل آسمان انجام خواهد شد.