خرید شال نیکبخت واحدی تصادف کرد

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس همراه اين تيم به اهواز رفت.

به گزارش فارس، پرسپوليس ساعت 17 امروز براي ديدار مقابل استقلال اهواز راهي اين شهر شد. در بين بازيكنان پرسپوليس مجتبي شيري و حسين بادامكي غايب بودند.

نكته جالب توجه در سفر امروز پرسپوليسي‌ها حضور نيكبخت واحدي در كاروان قرمزپوشان براي سفر به اهواز بود. او با حضور در فرودگاه به مدت 15 دقيقه با محمود خوردبين و وينگادا صحبت كرد و در باره غيبت در تمرين امروز صبح توضيحاتي داد و همراه تيمش به اهواز رفت. اين در حالي است كه وينگادا صبح امروز اعلام كرده بود غيبت نيكبخت غير موجه بوده و وي به همين دليل از ليست پرسپوليس براي براي فردا خارج شده است.

عليرضا نيكبخت واحدي در این باره اظهار داشت: قصد غيبت در تمرين امروز را نداشتم ولي تصادف مانع حضورم در تمرين شد. مشكل كوچكي كه براي پايم به وجود آمد باعث شد مجبور شدم به بيمارستان آتيه بروم اما در حال حاضر خوشبختانه شرايطم خوب است.

وي ادامه داد: بازي سختي را مقابل استقلال اهواز داريم. به هيچ عنوان به خودم اجازه نمي‌دهم تيم را وارد حاشيه كنم البته بعضي‌ها از اين موضوع سوءاستفاده كردند و با غيبت من سعي كردند پرسپوليس را دچار مشكلاتي كنند كه من هرگز اجازه اين كار را به آنها نمي‌دهم.

نيكبخت يادآور شد:‌براي سه امتياز به اهواز مي‌رويم. اگر من به ميدان نروم مطمئن هستم بازيكنان جايگزين بسيار خوبي داريم.

پرسپوليس ساعت 17:15 فردا ميهمان استقالال اهواز است.