خرید شال تحکیم صدرنشینی استیل آذین در آبادان

هفته نوزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با پیروزی و تداوم صدرنشینی استیل آذین در آبادان و برتری مقاومت مقاومت بسیج فارس برابر نساجی مازندران در ثانیه‌های پایانی به اتمام رسید.

به گزارش مهر، هفته نوزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصر امروز با برگزاری 2 دیدار از گروه “الف” این مسابقات به پایان رسید که در حساس‌ترین دیدار امروز تیم فوتبال استیل آذین تهران موفق شد با یک گل از سد میزبان خود صنعت نفت آبادان عبور کرده و با 41 امتیاز صدرنشینی خود را در این گروه تداوم بخشد.

در این مسابقه که از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد، رضا نوروزی در دقیقه 47 تک گل تیم فوتبال استیل آذین را به ثمر رساند.

همچنین در دیگر بازی مهم عصر امروز که جدال تیم‌های پائین جدولی گروه “الف” مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور بود، مقاومت بسیج فارس در ورزشگاه حافظیه شیراز با نتیجه 4 بر 3 از سد نساجی مازندران عبور کرد.

در این بازی سلمان شهبازی (54)، جواد شعبانی (68-پنالتی)، کاظم حیات منش (71) و مهدی نظری (4+90) برای مقاومت گل زدند و گل‌های تیم نساجی مازندران توسط محسن پورحاجی (45)، رسول ستارپور (86) و مهدی مومنی (3+90) به ثمر رسید.

با نتایج امروز جدول رده بندی گروه “الف” مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به شرح زیر تغییر کرد:
1- استیل آذین 41 امتیاز
2- شهرداری تبریز 36 امتیاز
3- آلومینیوم اراک 32 امتیاز
4- پتروشیمی تبریز 30 امتیاز
………………………………………….
11- شهرداری بندرعباس 19 امتیاز
12- مقاومت بسیج فارس 17 امتیاز
13- نساجی مازندران 16 امتیاز
14- شهرداری زنجان 11 امتیاز