خرید شال پلي‌آف ليگ بسكتبال:هنوز يك راه باز است

تيم‌هاي راه يافته به مرحله‌ي پاياني مسابقات براي تثبيت پيروزي‌هايشان و يا براي فرار از شكست‌هاي‌شان يك راه دارند و آن چيزي نيست جز برد.

به گزارش ايسنا؛ بعدازظهر پنج‌شنبه و در ادامه برگزاري رقابت‌هاي مرحله‌ي نيمه نهايي ليگ برتر بسكتبال ديدارهاي هيجان انگيزي در شهرهاي مختلف ايران برگزار مي‌شود كه البته سهم پايتخت از آن هيچ است!

در حساس‌ترين ديدارها تيم مهرام پس از قبول نخستين باختش در تهران مقابل پتروشيمي بندر امام براي حفظ اميدهايش بايد دست به كاري بزرگ بزند و حريف را در خانه متوقف كند. مدافع اصلي عنوان قهرماني كه در ديدار رفت حتي نتوانست 50 درصد از توانايي‌هايش را در برابر بازيكنان تاثيرگذار پتروشيمي به نمايش بگذارد براي اثبات توانمندي‌هايش بايد برگزار كننده يك جنگ تن به تن باشد. تيم بندر امام آخرين ضربه را با تحميل يك شكست ديگر به مهرام خواهد زد.

اما در همين چارچوب تيم ذوب‌آهن با يد به قزوين رفته و در برابر ديدگان صدها نفر از خيل علاقمندان اين شهر از سه تيم صبا هم بگذرد. كوهيان در اظهار نظرهاي خود پس از قبول نخستين باخت، شكست تيم صبا را در قزوين ممكن دانسته است اما به هر حال چيدن مهره‌ها و هدايت آنها به سمت پيروزي خواسته‌ي هر چهار مربي تيم‌هاي راه يافته به مرحله‌ي نيمه نهايي است. مديسون – ساهاكيان – جونزها – نيكخواه بهرامي – عروجي – داوري – داودي و كامراني از جمله بازيكناني هستند كه براي چهار تيم راه يافته به صدر جدول سرنوشت مي‌سازند.

اما براي كسب عنوان پنجم تا هشتمي مسابقات در حالي كه تيم شهرداري گرگان از انجام دو بازي مقابل تيم بيم مازندران خودداري كرد، تيم تراكتورسازي به شيراز سفر مي‌كند تا دومين پيروزي را از تيم لوله‌ي a.s طلب كند. شاگردان پرتلاش “كبير” تنها 13 امتياز تا تساوي با تيم كردستان فاصله دارند.

سكوهاي نهم تا دوازدهم مسابقات هم انتظار تيم‌هاي دانشگاه آزاد هيات بسكتبال لنگرود؛ آرارات و هيات بسكتبال شهركرد را مي‌كشد. دو تيم نخست يك پيروزي را در كارنامه دارند كه در صورت تكرار به كسب بهترين جايگاه اميدوار مي‌شوند.

برنامه‌ كامل مسابقات به شرح زير است؛‌
پتروشيمي بندر امام – مهرام
صبامهر قزوين – ذوب آهن اصفهان
لوله‌ي a.s شيراز – تراكتورسازي كردستان
آرارات – هيات بسكتبال لنگرود
هيات بسكتبال شهركرد – دانشگاه آزاد