خرید شال نخستین استعفاء تکواندو در سال 88

برنامه مسابقات انتخابی تیم تکواندو نوجوانان ایران در حالی از سوی فدراسیون اعلام شد که سرمربی این تیم از سمت خود کناره گیری کرده است.

به گزارش مهر، فرجام دانش، سرمربی تیم تکواندو نوجوانان کشورمان روز گذشته رسما از سمت خود کناره گیری کرد. وی هشت سال هدایت این تیم را برعهده داشت و طی این مدت به عناوین نایب قهرمانی رقابت‌های جهانی و آسیایی در چند دوره متوالی دست یافت. دانش روز گذشته با وجود مخالفت مسئولان فدراسیون تکواندو نامه استعفای خود را به فدراسیون ارسال کرد.

اهمیت این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا به دلیل میزبانی ایران سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون را بر آن داشت تا برای حفظ دانش تلاش کند ولی تمامی این تلاش‌ها بی ثمر ماند.

فدراسیون تکواندو مهرماه سالجاری میزبان رقابت‌های نوجوانان آسیاست و تلاش دارد تا علاوه بر میزبانی شایسته این مسابقات تیم کشورمان نیز جایگاه نخست را کسب کند.

با قطعی شدن کناره گیری دانش، فدراسیون تکواندو به دنبال یک مربی در اندازه‌های اوست تا هدایت تیم نوجوانان کشورمان را برعهده گیرد. در بین تمامی اسامی مدنظر فدراسیون دو مربی از بخت بیشتری برای تصدی این پست برخوردارند.

رحیم صالحی که با تیم جوانه در لیگ برتر، لیگ نوجوانان کشور و جام باشگاه‌های آسیا نتایج درخشانی کسب کرده گزینه اول فدراسیون تکواندو است. گزینه دوم فریبرز عسگری سرگروه پیشین تیم ملی است که تبحر خاصی در هدایت تیم‌های پایه دارد. او نیز با تیم ملی امید در مدت کوتاهی نتایج درخور توجه کسب کرد. البته محمد رضا زوار کمک دانش در تیم ملی نوجوانان نیز مدنظر مسئولان فدراسیون تکواندو است که با فضای تیم به خوبی آشناست.

رقابت‌های انتخابی تیم تکواندو نوجوانان ایران 27 و28 فروردین ماه در خانه تکواندو برگزارخواهد شد و به احتمال فراوان تا آن زمان سرمربی جدید این تیم نیز معرفی خواهد شد.