خرید شال مدير روستا:دليل اخراجم را نمي‌دانم

سرمربي بركنار شده‌ي پيكان گفت: دليل اخراجم را نمي‌دانم.

علي‌اصغر مديرروستا كه سه‌شنبه شب توسط مديرعامل باشگاه پيكان از سمت سرمربي‌گري اين تيم بركنار شد، در گفت‌وگو با ايسنا،‌ درباره‌ي دليل اين تصميم گفت: دليل اخراجم را نمي‌دانم، روز سه‌شنبه وقتي براي تمرين به ورزشگاه رفتم سرپرست تيم ابلاغيه‌اي را به من داد كه بر اساس آن من از سرمربي‌گري تيم بركنار شده بودم. براي اين كار آنها نه مراسم توديعي برگزار كردند و نه توضيحي درباره‌ي تصميم‌شان دادند.

وي افزود: نمي‌خواهم كه بگويم كه كارهايي كه امسال انجام شد را من انجام دادم اما، پيكان هيچ سال به خوبي امسال فوتبال بازي نكرده بود. و نتايجي كه هم به دست آورده بوديم بي‌سابقه بود. هيچ سالي پيكان بازي ملي‌پوش نداشت اما ما در فصل جاري سه ملي‌پوش داشتيم. فكر نمي‌كنم به دليل نتايج بركنار شدم و حتما بحث‌هاي ديگر بوده است.

مدير روستا با بيان اين كه از هفته‌هاي ابتدايي مشكل داشتم گفت: از همان هفته‌ها مرتب مي‌گفتند كه قرار است براي پيكان سرمربي ديگري انتخاب كنند. اين شايعات تا همين هفته ادامه داشت كه سرانجام قبل از تمرين سه‌شنبه حكم بركناري‌ام را به من دادند. به هر صورت اين فوتبال ايران است ما وضعيت فوتبال‌مان را به خوبي مي‌دانيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه در كجاي دنيا مربي يك تيم كه نه شانس قهرماني دارد و نه كانديد سقوط به دسته‌ي پايين‌تر است دو هفته مانده به پايان مسابقات اخراج مي‌شود؟ گفت: به هر صورت وضعيت فوتبال ما همين است. بايد در تمام اين سال‌ها با اين شرايط آشنا شده باشيم. پس از اخراج محمود ياوري از راه‌ آهن و پس از آن بركناري من اين به يك عادت در فوتبال ايران تبديل شده، فكر مي‌كنم كه مسوولان باشگاه پس از اخراج ياوري متوجه شدند كه مي‌توانند در دو هفته مانده به پايان مسابقات من را هم بركنار كنند. بايد بگويم كه مديران بايد در حوزه‌ي تخصصي‌شان كار كنند تنها در اين شرايط است كه مي‌توانيم در انتظار روند رو به رشد در فوتبال ايران باشيم.

مدير روستا در پاسخ به اين سوال كه آيا حق و حقوق خود را پيگيري مي‌كنيد يا خير؟ گفت: من تا پايان فصل آينده با پيكان قرار داد داشتم و امروز يا فردا با حضور در كميته‌ي انضباطي براي دريافت حق و حقوقم عليه باشگاه پيكان شكايت خواهم كرد.

وي درباره‌ي آينده‌ي كاري خود گفت: ارديبهشت در آخرين مرحله‌ي كلاس مربي‌گري شركت خواهم كرد و بعد از آن منتظر شرايط جديد خواهم بود.