خرید شال مايلي كهن:كاري نداريم كدام تيم قهرمان مي‌شود

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: در بازي با استقلال با ارائه نمايشي جوانمردانه در انديشه حفظ وجهه باشگاه سايپا و رسيدن به اهداف آينده‌مان هستيم.

محمد مايلي‌كهن در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: من بازي مقابل استقلال را بايد از دو جنبه در نظر بگيرم. يكي به عنوان سرمربي تيم ملي و ديگري سرمربي سايپا. به عنوان سرمربي سايپا وظيفه‌ام اين است كه از شخصيت و وجهه باشگاه سايپا دفاع كنم تا سايپا در اين بازي خوب و جوانمردانه‌اي را ارائه دهد.

وي با اشاره به ديدار سه‌شنبه شب ليورپول مقابل چلسي اظهار كرد: شما نمي‌توانيد كسي را پيدا كنيد كه از اين بازي لذت نبرده باشد و در ديداري اين چنين حساس كوچكترين حاشيه‌اي هم به وجود نيامد. فوتبال ناب، شرافت ناب، انسانيت ناب، فرهنگي ناب و تماشاگري ناب را در اين بازي ديديم و همه كساني كه اين بازي را تماشا كردند از آن لذت بردند. ديديم در فوتبالي كه ليورپول به مرحله بعد نرفت و ضرر مالي هم كرد هيچ چيزي را زير سوال نبردند چرا كه مي‌دانستند هيچ چيز ساختگي نيست و همه چيز در چارچوب قانون است. آنها مي‌دانستند كه اگر سوتي به اشتباه زده مي‌شود اين اشتباه سهوي است و نه عمدي. به هر حال من هم مي‌گويم كه ما در ديدار با استقلال با چنين ديدگاهي پا به ميدان مي‌گذاريم.

مايلي‌كهن ادامه داد: به عنوان سرمربي تيم ملي هم بايد بگويم كه چهار، پنج ماه است كه با بازيكنان سايپا كار كرده‌ام و از آنها شناخت دارم، هر چند كه شايد انگيزه‌شان بيشتر شده باشد، از سوي ديگر هم استقلال تيم بسيار قوي است و جزو پرتماشاگرترين تيم‌هاست و من هم شناختي از اين تيم دارم.

مايلي كهن با بيان اين كه باشگاه سايپا شخصيت و منزلت بالايي دارد، ضمن اينكه ما براي آينده اهدافي ترسيم كرده‌ايم، افزود: طبيعي است كه بايد براي رسيدن به اين دو هدف بازي خوب و جوانمردانه‌اي را انجام دهيم و در اين بين كاري نداريم كه كدام تيم مي‌خواهد قهرمان شود.

وي در پاسخ به اين سوال كه معاون سازمان بازرسي كل كشور اعلام كرده كه اگر سرمربي تيم ملي دو شغله است بايد فكري كرد، گفت: سازمان تربيت بدني امور اداري دارد و هر دستوري كه آنها بدهند، مي‌پذيرم.