خرید شال كاش نامم به عنوان ملي پوش اعلام نمي‌شد

نفر اول وزن 66 كيلوي جام بين المللي يادگار امام گفت: وقتي مي خواستند كشتي گير ديگري را به تايلند ببرند، كاش نامم را به عنوان ملي پوش در رسانه ها اعلام نمي كردند.

افشين بيابانگرد در گفت و گو با فارس اظهار داشت: در هفته هاي گذشته نام ملي پوشان همه اوزان غير از 60 كيلو توسط مربيان تيم ملي در رسانه ها اعلام شد. وقتي مي خواستند تغييري در تركيب تيم ايجاد كنند كاش نامم را به عنوان ملي پوش معرفي نمي كردند. دوستان و خانواده ام تماس مي گيرند تا دليل اين جابجايي را بپرسند و فقط مي توانم بگويم مصدوم هستم. رويم نمي شود به خانه بازگردم.

وي تاكيد كرد: مي خواستم به خودم ثابت كنم كه بهتر از همه حريفانم هستم و اين كار را در جام يادگار ثابت كردم. سعيد عبدولي كه ملي پوش آسيايي شده را هفت بر صفر بردم و علي محمدي ملي پوش المپيكي را هم شكست دادم. در جام يادگار كه ملاك انتخاب مسافران تايلند بود اول شدم. فكر مي كنم اين همه چيز را ثابت كند. مشكل وزني هم ندارم. فقط به اين دليل كه حمايت كننده اي ندارم از تيم كنار گذاشته شدم.

اين كشتي گير اردبيلي خاطر نشان ساخت: همه عوامل كشتي فرنگي دست به دست هم دادند تا من در تيم نباشم. نمي دانم كجاي دنيا، يك روز مانده به روز وزن كشي، اعلام مي كنند كشتي گير بايد مسابقه انتخابي بدهد. دليل اين كار هم اين بود كه فدراسيون به كادر فني تيم ملي اعلام كرده بايد در مسابقات آسيايي چهار مدال طلا بگيرند. از محمد دليريان هم خيلي ناراحتم. مي خواهم به وي بگويم شما كه مي خواستيد ما را كنار بگذاريد چرا در مصاحبه هاي خود با آبروي كشتي گير بازي مي كنيد؟

بيابانگرد گفت: مسعود هاشم زاده به اين دليل برابر محسن بشين جي حاضر نشد كه نمي خواست در حق كشتي گيري كه در جام يادگار اول شده، اجحافي صورت بگيرد. وقتي با هم صحبت مي كرديم اين را به من گفت، چون مي دانست از قبل گفته شده كه نفرات برتر جام يادگار جواز شركت در مسابقات قهرماني آسيا را به دست خواهند آورد.

افشين بيابانگرد ادامه داد: به خاطر تيم ملي نتوانستم در كلاس هاي درس و امتحان حاضر شوم و اين ترم مشروط شدم. 15 ميليون ليگ را هم از دست دادم چون نتوانستم تيم دانشگاه آزاد را همراهي كنم. كاش از قبل مي گفتند چه تصميمي دارند تا همه چيز را از دست ندهم.