خرید شال عليرضايي از شنا اوت شد

رده‌بندي برترين شناگران ماده‌ي ‌٥٠ متر قورباغه جهان در سال ‌٢٠٠٩ اعلام شد كه درآن نام محمد عليرضايي قرار ندارد.

به گزارش ايسنا، در تازه‌ترين رده‌بندي اعلام شده از سوي فدراسيون جهاني شنا (فينا) در ماده‌ي ‌٥٠ متر قورباغه “الساندروترين” از ايتاليا با زماني ‌٢٥/٢٧ ثانيه در صدر قرار دارد.

“فيليپو ماگينيني” هموطن او با ‌٥٨/٢٧ در جاي دوم است. “لوكارسيدوري” سومين ايتاليايي حاضر در صدر جدول است كه با ‌٦٢/٢٧ مكان سوم را به خود اختصاص داده است.

محمد عليرضايي تنها شناگر ايراني كه در آ‌خرين رده‌بندي اعلام شده با زماني ‌٩٥/٢٧ در مكان پانزدهم قرار داشت به دليل انجام ندادن مسابقه‌ در رده‌بندي جديد حاضر نيست.

عليرضايي اين ركورد را در مسابقات قهرماني كرواسي و كسب سهميه المپيك ثبت كرده بود.

رنكينگ فدراسيون جهاني شنا سال به سال است و اگر شناگري در مسابقات مورد تاييد فينا در يك سال شركت نكند در رنكينگ آن سال قرار نمي‌گيرد.

** هفته هشتم از دور برگشت رقابت‌هاي ليگ برتر واترپلو باشگاه‌ها بيست و هشتم فروردين با انجام ‌٣ ديدار درشهرهاي اصفهان، شيراز و آبادان پيگيري مي‌شود.

در شيراز، تيم ايران توسعه کرج صدرنشين ليگ برتر واترپلو ميهمان تيم تربيت بدني فارس خواهد بود، در اصفهان نفت و گاز گچساران تيم دوم جدول با فولاد ماهان سپاهان ديدار مي‌کند و در سومين ديدار صنعت نفت آبادان پذيراي هيات شناي زنجان است.

برنامه اين مسابقات به شرح زير است:

فولاد ماهان سپاهان ـ نفت و گاز گچساران (ساعت ‌١٥)

تربيت بدني فارس ـ ايران توسعه کرج (ساعت ‌١٥)

صنعت نفت آبادان ـ هيات شناي زنجان (ساعت ‌١٧)

ديگر ديدار هفته هشتم ليگ برتر به درخواست دو تيم نفت اميديه و هيات شناي گيلان روز شنبه گذشته برگزار شد که اين ديدار با برتري ‌١٤ بر ‌٧ تيم هيات شناي گيلان به پايان رسيد.

هم اکنون در آغاز هفته هشتم از دور برگشت هجدهمين دوره ليگ برتر واترپلو تيم ايران توسعه کرج با ‌٢٥ امتياز از ‌١٤ بازي همچنان در صدر جدول رده بندي قرار دارد.