خرید شال زریبافان:شعار هواداران عليه هيات مديره استقلال ايرادي ندارد

رئيس مجمع باشگاه استقلال گفت: من در جريان نيستم و نمي دانم آقاي کرد زنگنه از کجا بحث واگذاري استقلال و پرسپوليس را مطرح کرده است.

مسعود زريبافان در گفت وگو با ايلنا در خصوص صحبت هاي کرد زنگنه رئيس سازمان خصوصي سازي کشور مبني بر واگذاري سهام دو باشگاه استقلال و پرسپوليس به بخش خصوصي افزود: من در جريان نيستم و نمي دانم آقاي کرد زنگنه از کجا بحث واگذاري استقلال و پرسپوليس را مطرح کرده است. حتي اگر با مسوولان سازمان هم صحبت کرده باشد من بي‌خبرم.
وي همچنين در ارتباط با شرايط فعلي استقلال گفت: الحمدلله شرايط تيم خوب است. بازي مقابل فولاد خوزستان هم در شرايط نامناسبي برگزار شد. زمين لغزنده و بارندگي از عوامل آن تساوي بود.

وي در خصوص زمان برگزاري جلسه هيات مديره باشگاه استقلال تهران نيز گفت: من از زمان دقيق آن بي‌اطلاع هستم.

رئيس مجمع باشگاه استقلال تهران در پاسخ به اين سوال که آيا وضعيت اين باشگاه رضايت بخش است يا نه گفت: من در مجموع راضي هستم اگر کسي براي آنها حاشيه درست نکند قطعاً قهرمان خواهند شد. الحمدلله بچه ها هم هوشيار هستند و روحيه خوبي دارند. اميدوارم به اين مهم دست يابيم.

بر اساس اين گزارش، روز گذشته در تمرين تيم استقلال تهران هواداران اين تيم عليه اعضاي هيات مديره به دليل عدم همکاري با کادر فني شعار دادند که زريبافان در اين ارتباط گفت: اين قبيل حرکات در ورزش متداول است و ايرادي ندارد. هواداران همواره با شعارهاي خود قصد حمايت و کمک کردن به تيم محبوب‌‌شان را دارند.