خرید شال برهاني‌نژاد:سوم هم نشويم مظلومي مي‌ماند

مديرعامل باشگاه مس كرمان گفت: تلاش مي‌كنيم تا قبل از هفته‌ي پاياني ليگ برتر فوتبال، حضورمان را در آسيا قطعي كنيم.

برهاني‌نژاد در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: شرايط روحي و رواني تيم بسيار خوب است و با توجه به زحمات مظلومي و بازيكنان شرايط به گونه‌اي است كه كار دشواري براي كسب عنوان سومي ليگ برتر نخواهيم داشت.

وي افزود: خوشبختانه بازيكنان مس به خود باوري لازم براي اين هدف رسيده‌اند و كسب افتخار آسيايي شدن براي فوتبال كرمان دور از دسترس نيست.

برهاني‌نژاد ادامه داد: تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا در بازي آينده مقابل صبا هر سه امتياز را بگيريم البته حريف كادر مديريتي و فني قوي دارد و از تماشاگران فهيمي برخوردار است. اما، مي‌خواهيم با دست پر به كرمان بازگرديم.

وي ادامه داد: كار كسب عنوان سومي ليگ برتر و سهميه ليگ قهرمانان آسيا را در قم تمام مي‌كنيم تا كار به روز آخر كشيده نشود.

برهاني‌نژاد خاطرنشان كرد: در ابتداي فصل در نشست مطبوعاتي خود اعلام كردم كه به دنبال كسب سهميه در ليگ قهرمانان آسيا و عنوان اول تا سومي ليگ برتر هستيم و خداوند ياري كرد تا با تلاش بازيكنان،‌ كادرفني و مجموعه باشگاه مس در مسير رسيدن به اين هدف قرار بگيريم.

مديرعامل باشگاه مس كرمان افزود: در فصل آينده به دنبال قله‌هاي رفيع‌تري خواهيم بود و تلاش مي‌كنيم پس از سپاهان، ديگر نماينده‌ي ايران باشيم كه در جام باشگاه‌هاي جهان حاضر مي‌شود.

مديرعامل مس درباره‌ي وضعيت همكاري با پرويز مظلومي گفت: بي‌ترديد مظلومي در مس مي‌ماند و ما اين مربي را به آساني از دست نمي‌دهيم. البته با توجه به اتفاقات فوتبال حتي اگر نتوانيم سهميه‌ي ليگ قهرمانان آسيا را هم كسب كنيم، باز هم مظلومي در تيم مس مي‌ماند و براي فصل آينده تلاش خواهيم كرد. خوشبختانه شرايط براي اين همكاري بسيار خوب است و مظلومي هم به ماندن در تيم مس و شهر كرمان علاقه دارد.

برهاني‌نژاد همچنين با اشاره به مذاكره با اكثر بازيكنان براي تمديد قرارداد گفت: تنها دو بازيكن ديگر باقي مانده‌اند كه با آنها نيز ظرف يكي، دو روز آينده مذاكره مي‌كنيم. البته مظلومي فهرستي از بازيكنان مدنظر خود براي حضور قدرتمندانه در فصل آينده نيز ارايه داده است كه تلاش مي‌كنيم تا با توجه به احتمال حضور در ليگ قهرمانان آسيا اين نفرات را جذب كنيم و تمامي امكانات را براي افتخار آفريني تيم مس در آسيا فراهم كنيم.