خرید شال هفتم ارديبهشت:اعلام اسامي ملي‌پوشان فوتبال

هفتم ارديبهشت اسامي بازيكنان تيم ملي فوتبال ايران براي سه ديدار باقي مانده در رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني اعلام خواهد شد.

به گزارش ايسنا، در شرايطي كه رقابت‌هاي ليگ برتر ششم ارديبهشت به پايان مي‌رسد براساس تصميم سرمربي تيم ملي و كميته تيم‌هاي ملي اسامي بازيكنان تيم ملي براي ديدار با كره شمالي در چارچوب رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2010 هفتم ارديبهشت اعلام خواهد شد.

در حالي اردوي تيم ملي براي ديدار با كره شمالي به محض پايان رقابت‌هاي ليگ آغاز مي‌شود كه لژيونرهاي حاضر در اروپا هم پس از پايان رقابت‌هاي اروپايي و چند روز پيش از ديدار دوستانه تيم ملي با چين كه دوازدهم خرداد برگزار مي‌شود، به ديگر ملي‌پوشان اضافه خواهند شد.

تيم ملي تا هشتم خرداد در تهران اردو خواهد داشت و پس از آن براي برپايي اردويي يك هفته‌اي در چين عازم پكن خواهد شد. تيم ملي در مدت حضورش در چين يك ديدار دوستانه با تيم ملي اين كشور در روز دوازدهم خرداد خواهد داشت و پس از به پايان رسيدن اين اردو، اعضاي تيم ملي به پيونگ يانگ سفر مي‌كنند.

پس از بازگشت تيم ملي از كره‌ي شمالي، تمرينات تا بازي با امارات ادامه خواهد داشت و پس از اين ديدار، ملي‌پوشان براي بازي با كره جنوبي به سئول سفر خواهند كرد.