خرید شال تعیین سه ناظر برای یک دیدار فوتبال!

رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال ضمن ابراز رضایت از نحوه برگزاری مسابقات هفته سی و دوم لیگ برتر اعلام کرد: ما تمامی تلاش خود را انجام می دهیم و این کارشناسان و مردم هستند که در این ارتباط باید اظهارنظر کنند که آیا ما توانسته ایم در انجام مناسب مسابقات موفق عمل کنیم یا خیر.

عزیزالله محمدی در گفت و گو با ایلنا افزود: برای دو هفته آتی مسابقات لیگ برتر تلاش خواهیم کرد این مسابقات بدون کمترین مشکل حاشیه ای برگزار شود. حتی برای برخی از مسابقات حساس سه ناظر ویژه انتخاب کرده ایم تا عملکرد بازیکنان ، داوران و تمامی عوامل برگزاری مسابقه را زیر نظر بگیرند تا احیانا مشکلی به وجود نیاید. طی روزهای اخیر تلاش فراوانی کردیم تا با کارشناسی های لازم ، چیدمان داوری و زمان مسابقات به دقت انجام شود. وهفته آخر مسابقات به نام هفته عزم ملی، حمایت همه جانبه از تیم ملی نامیده شده است.

وی در ادامه درخصوص بحث حضور وی به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان در سه مسابقه آتی تیم ملی از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی گفت: من تمام توان خود را برای برگزاری هر چه بهتر دو هفته آتی مسابقات لیگ برتر گذاشته ام وتلاش می کنم به نحوی این مسابقات برگزار شود که ضرری به تیم ملی نرسد . هدف من کمک به تیم ملی است. اما اینکه به عنوان سرپرست انتخاب شده باشم، صحت ندارد.

رئیس سازمان لیگ برتر در خصوص بحث تبانی تیم های استقلال تهران و اهواز که از سوی جواد زرینچه و محمد نوازی مربی و بازیکن سابق آبی پوشان پایتخت عنوان شده بود گفت: من اعلام کرده بودم با کسانی که تبانی کرده اند اگر ثابت شود باید برخورد شود در غیر این صورت هم افراد مدعی باید مورد محاکمه قرار بگیرند. اما گویا آقای زرینچه و نوازی امروز باحضور در کمیته انضباطی صحبت های خود را تکذیب کرده اند. با این وجود مصاحبه هایی از این افراد در رسانه ها دیده می شد که رئیس کمیته انضباطی پس از بررسی های لازم در این ارتباط تصمیم گیری خواهد کرد.
پایان پیام