خرید شال 15ساله‏های ایران در گالینی هفتم شد

تیم فوتبال زیر 15 سال ایران با قبول دو شکست متوالی برابر تیم زیر 16 سال پارتیزان بلگراد و تیم نوجوانان آمریکا به عنوان هفتم تورنمنت گالینی ایتالیا دست یافت.

به گزارش مهر، تیم فوتبال زیر 15 سال کشورمان پس از 3 پیروزی متوالی در مرحله گروهی برابر تیم های توره و پورودونس ایتالیا و پورتوگاتما لیتوانی به عنوان تیم نخست راهی مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات شد اما در این مرحله برابر تیم قدرتمنتد زیر 16 سال پارتیزان بلگراد تن به شکست 2 بر یک داد که حسین نشتایی تک گل تیم ایران را به ثمر رساند.

شاگردان بیداریان در ادامه این رقابت های صبح امروز برای کسب عنوان پنجم تا هشتم برابر تیم نوجوانان آمریکا به میدان رفتند و در وقت های قانونی و اضافه مقابل این تیم به نتیجه مساوی رضایت دادند اما در ضربات پنالتی با نتیجه 6 بر 5 مغلوب حریف خود شدند تا در مجموع با شکست 8 بر 7 به عنوان هفتمی این مسابقات دست یابند. مهدی مهدی پور و حسین قاسمی گل های ایران را در جریان این بازی به ثمر رساندند.

همچنین امشب و با برگزاری دیدار نهایی تورنمنت گالینی که بین تیم های زیر 16 سال آتلانتا ایتالیا و پارتیزان بلگراد برگزار می شود، این رقابت ها بصورت رسمی به پایان می رسد.

کاروان تیم فوتبال زیر 15 سال کشورمان هم ساعت 13 فردا و از طریق استانبول به ایران باز می گرد و بامداد روز چهارشنبه وارد تهران می شود.

شاگردان بیداریان خود را برای حضور در مسابقات مقدماتی نوجوانان آسیا آماده می کنند، این تیم در گروه دوم آن رقابت ها و با تیم های بحرین، لبنان، نپال، تاجیکستان و مالدیو همگروه است، مسابقاتی که اوایل مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.