خرید شال لیکرز پنجاه و هفتمین شکست را به ممفیس تحمیل کرد

هشتادمین دیدار تیم ممفیس گریزلیز در مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا با متحمل شدن شکست این تیم مقابل لیکرز صدرنشین رقابت‌های کنفرانس غرب همراه بود.

به گزارش مهر، تیم لیکرز صدرنشین مسابقات کنفرانس غرب NBA بامداد امروز در دیدار با تیم دوازدهم جدول این رقابت‌ها با 17 اختلاف امتیاز به برتری دست یافت.

در این بازی که با حضور 4 دقیقه و 23 ثانیه‌ای حامد حدادی در زمین مسابقه همراه بود بازیکنان لیکرز در سه کوارتر به برتری دست یافتند و تنها در کوارتر نخست نیمه دوم مسابقه مقابل شاگردان “لیونل هالینز” به تساوی دست یافت. نتیجه کامل دیدار تیم‌های ممفیس گریزلیز و لیکرز به این شرح است:

* ممفیس گریزلیز 75 – لیکرز 92
(15 بر 23)، (22 بر 25)، (22 بر 22) و (16 بر 22)

تیم لیکرز با کسب برتری در دیدار امروز مجموع بردهای خود را به 64 رساند تا تنها با 17 باخت جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های کنفرانس غرب مستحکم کند.

“مایو” بازهم امتیازآورترین بازیکن ممفیس و میدان بود. این بازیکن امروز در طول 35 دقیقه 20 امتیاز به دست آورد در حالیکه “اندرو بینوم” از تیم لیکرز در مدت زمان 25 دقیقه تنها 18 امتیاز گرفت تا تاثیرگذارترین بازیکن تیمش باشد.

بازیکنان ممفیس گریزلیز که امروز با متحمل شدن پنجاه و هفتمین باخت خود از برپایی جشن بیست و چهارمین پیروزی محروم شدند بامداد فردا باید با فینیکس سانز دیدار کنند.