خرید شال بیگ زاده: استقلال هنوز هم شانس قهرمانی در ایران و آسیا را دارد

من مصدوم بودم و ناراحتی ام به دلیل آسیب دیدگی ام بود و گرنه مشکل خاصی وجود ندارد.

هاشم بیگ زاده در گفت وگو با ایلنا افزود: متاسفانه در مسابقه دیروز نتوانستیم از موقعیت های به دست آمده نهایت استفاده را ببریم و در یک بازی بسیار سخت به نتیجه تساوی دست یافتیم . همین تساوی کافی بود تا بعد از هفته ها صدرنشینی جای خود را به تیم ذوب آهن بدهیم. اما مطمئن باشید در دو بازی آینده با تمام وجود بازی خواهیم کرد ضمن اینکه تیم ذوب آهن هم امتیاز از دست خواهد داد و ما هنوز امید خود را از دست نداده ایم. خدا کند تیم فولاد خوزستان همانطور که برابر ما قرار گرفت در هفته پایانی مقابل ذوب آهن هم پرقدرت ظاهر شود.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم فولاد خوزستان وقتی در برابر تیم بزرگی مانند استقلال قرار گرفتند که در آستانه قهرمانی است ، انگیزه دو چندانی برای بازی پیدا کردند و همین مساله باعث شد در طول 90 دقیقه با دوندگی بیش از حد در زمین ظاهر شوند و در نهایت به یک امتیاز برسند.

هاشم بیگ زاده در خصوص ناراحتی خود پس از تعویض اش در این بازی گفت:من مصدوم بودم و ناراحتی ام به دلیل آسیب دیدگی ام بود و گرنه مشکل خاصی وجود ندارد.

وی اضافه کرد: من همواره در چند بازی گذشته تلاش کردم بهترین بازی هایم را برای تیم استقلال انجام بدهم و کادر فنی هم از عملکرد من رضایت دارند. تلاش می کنم این روند را ادامه دهم تا مجدداً به تیم ملی دعوت شوم.

هافبک تیم استقلال تهران ادامه داد: استقلال تهران هم در مسابقات لیگ برتر هم در لیگ قهرمانان آسیا شانس قهرمانی و صعود به مرحله بعدی را دارد. ما باید تلاش خود را دو چندان کنیم و دیگر جای اشتباه نداریم.