خرید شال پایان صدرنشینی استقلال

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به صدر جدول رده‌بندی لیگ فوتبال کشور صعود کرد.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، در هفته سی و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، هشت دیدار به صورت همزمان برگزار شد که تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه حافظیه شیرازبا نتیجه 2 بر یک میزبان خود برق شیراز را شکست داد و با 63 امتیاز به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد.

در این بازی ابتدا ذوب آهن با دو گل از میزبان خود پیش افتاد که محمدرضا خلعتبری در دقیقه 14 و قاسم حدادی فر در دقیقه 27 برای تیم ذوب آهن گل‌زنی کردند اما در دقیقه 43 داور مسابقه با اعلام یک ضربه پنالتی به سود برق شیراز، منصوری بازیکن تیم ذوب آهن را نیز اخراج کرد که کریمیان این ضربه پنالتی را به گل نخست تیم برق شیراز تبدیل کرد. در نیمه دوم گلی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا بازی با برتری ذوب آهن خاتمه یابد.

با این نتیجه تیم برق شیراز به رقابت‌های لیگ دسته یک سقوط کرد.

در دیگر دیدار حساس امروز تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در این دیدار هر دو تیم بازی برابری را به نمایش گذاشتند و با وجود خلق موقعیت‌های زیاد نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند. با این نتیجه تیم استقلال 62 امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت.

در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان نیز تیم سپاهان موفق شد با نتیجه 2 بر یک میهمان خود استقلال اهواز را شکست دهد. سپاهان در ابتدا با دو گل احسان حاج صفی در دقیقه 19 و احمد جمشیدیان در دقیقه 35 از حریف خود پیش افتاد اما در نیمه دوم تیم استقلال اهواز توانست یکی از گل‌ها را جبران کند اما در نهایت این بازی با برتری تیم سپاهان خاتمه یافت تا این تیم با 52 امتیاز در رده چهارم جدول قرار بگیرد.

در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد نیز بازی تیم‌های پیام خراسان و راه‌آهن شهرری با برتری دو بر یک تیم پیام خراسان خاتمه یافت. در این بازی محسن زاهدی و آرفی برای تیم پیام گل‌زنی کردند.

در ورزشگاه تختی انزلی نیز ملوان با تک گل سید جلال رافخایی در دقیقه 38 برابر میهمان خود مقاومت شهید سپاسی شیراز پیروز شد.

مس کرمان موفق شد با نتیجه یک بر صفر تیم داماش گیلان را در ورزشگاه شهید باهنر کرمان شکست دهد تا با 55 امتیاز جایگاهش را در رده سوم جدول مستحکم‌تر کند

دیدار تیم‌های پاس همدان با صبای قم در ورزشگاه قدس همدان با تساوی بدون گل خاتمه یافت. تیم فوتبال سایپا کرج نیز در خانه با تساوی بدون گل مقابل ابومسلم خراسان متوقف شد.

تیم فوتبال پیروزی هم در چارچوب رقابت های هفته سی دو دوم فوتبال باشگاه های برتر در دیداری با قضاوت خداداد افشاریان با دو گل محسن خلیلی در دقیقه 40 و مازیار زارع از روی نقطه پنالتی در دقیقه 52 ، تیم پیکان قزوین را شکست داد.

تک گل تیم پیکان را ایمان حیدری در دقیقه 85 به ثمر رساند.

ابراهیم توره مهاجم پیروزی نیز در دقیقه 71 با ضربه سر دروازه پیکان را باز کرد که داور این گل را افساید اعلام کرد و نپذیرفت .