خرید شال قلعه‌نويي:بايد6 امتياز بگيريم

سرمربي تيم قوتبال استقلال تهران گفت: اگر فولاد خوزستان از ابتداي فصل اين گونه بازي مي‌كرد، اكنون مدعي قهرماني در ليگ برتر بود.

به گزارش ايسنا، امير قلعه‌نويي پس از تساوي بدون گل استقلال مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار كرد: ابتدا به مردم خوزستان سلام مي‌كنم كه يك سال در كنار آن‌ها كار كردم و خاطرات خوبي از آن دوران دارم. به نظرم امروز استقلال يكي از بازي‌هاي خوبش را انجام داد.

وي افزود: در هر صورت بازي در خوزستان دشوار است چرا كه مهد فوتبال است و تيم فولاد نيز از نظر سازمان تيمي بسيار خوب بود. تيم استقلال نيز پس از شكست مقابل ام صلال تحت فشار روحي بود و شرايط آرماني هميشگي را نداشت. ضمن آنكه در اين بازي دو موقعيت گل بالاي 80 درصد را توسط سياوش اكبرپور و هاشم بيك زاده از دست داديم.

قلعه‌نويي خاطرنشان كرد: اگر فولاد خوزستان از ابتداي ليگ اين گونه بازي مي‌كرد اكنون در كورس قهرماني قرار داشت شايد هم در مقابل استقلال چنين بازي كرد اما در كل فوتبال با برنامه و سازمان تيمي خوبي را از فولاد ديديم اما هنوز هم معتقدم اگر سياوش اكبرپور فرصتي را كه داشت به گل تبديل مي‌كرد اكنون شرايط بسيار متفاوت بود.

سرمربي تيم استقلال تهران درباره صدرنشيني تيم ذوب آهن نيز گفت: ما بايد كار خود را انجام دهيم و به ساير تيم‌ها كاري نداريم. ما دو بازي داريم كه بايد 6 امتياز بگيريم و ساير مسايل دست خداست.

قلعه‌نويي ادامه داد: اطمينان دارم فولاد خوزستان دو بازي ديگر خود را هم با همين انگيزه انجام مي‌دهد. به اين موضوع كه فولاد و ذوب آهن دو تيم صنعتي هستند كاري ندارم و با شناخت از مجيد جلالي و فوتبال خوزستان اطمينان دارم كه آنها با همين انگيزه مقابل ذوب آهن نيز قرار مي‌گيرند.

وي درباره استفاده از مجتبي جباري پس از دوران محروميت نيز گفت: جباري تنها دو سه هفته از تمرين‌ها به دور بود نه آنكه 6 ماه. با او در كميته انضباطي باشگاه صحبت شد و سپس جباري به تيمش پيوست. در هر صورت شرايط بازي با فولاد بسيار دشوار بود و اين تيم جنگنده و دونده بازي مي‌كرد.

قلعه‌نويي در پايان گفت:‌ از مردم خوزستان انتظار دارم در برابر برخي‌ صحبت‌ها از حقانيت خودشان دفاع كنند. مردمي كه 8 سال زير جنگ و موشك بودند بايد اكنون در برابر تهمت‌ها از خود دفاع كنند. آقايان براي آنكه استقلال را زير سوال ببرند به مردم باعزت خوزستان بي‌احترامي كردند اما مردمي كه در زير موشك التماس نكردند چگونه براي يك نتيجه بازي التماس مي‌كنند. باشگاه استقلال اهواز بايد از حقانيت خوزستان دفاع كند و معتقدم كساني كه قصد داشتند براي استقلال جنگ رواني ايجاد كنند چنين مسايلي را مطرح كردند اما اين حرف‌ها از ارزش مردم بزرگ خوزستان كم نمي‌كند. ضمن آنكه باشگاه استقلال تهران نيز به دنبال اثبات حقانيت خود در برابر اين ادعاهاي دروغين است.