خرید شال دل پیرو: ناامید نمی شویم

با پذیرش شکست 3 بر 2 مقابل جنوا در دیدار شنبه شب،ششمین شکست این فصل خود را در رقابتهای سری A تجربه کرد. مردان رانیری اکنون و در حالی که تنها 7 هفته تاپایان رقابتهای این فصل باقی است،فاصله ای ده امتیازی را با اینتر می بینند.

به گزارش گل، البته کاپیتان الکس دل پیرو نیز در این رابطه صحبتهایی دارد:« ما پس از اینکه توسط چلسی از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا،کنار گذاشته شدیم بسیار ناراحت شدیم و شاید این موضوع بر عملکرد ما تاثیر گذاشت ولی اکنون نمی خواهیم به دنبال بهانه باشیم. ما این شانس را داشتیم تا بازیهای خوبی را به نمایش بگذاریم و شایسته نتایج کسب شده را نیز داشتیم ولی اکنون کار برای ما بسیار سخت شده است ولی ما ناامید نمی شویم.»

بازیکنان یووه امیدهای فراوانی داشتندد تا بتوانند به لطف گل وینچنتزو یاکوئینتا دست کم یک امتیاز را به خانه برند ولی در نهایت تیم حریف سه امتیاز حساس دیدار را مال خود کرد. دل پیرو در مورد تیم حریف ادامه داد:« جنوا همیشه روحیه و توان فوتبال خود را به نمایش گذاشته و ما توقع داشتیم که آنها چنین بازی ای را به نمایش بگذارند. چقدر حیف شد که ما شکست خوردیم، ولی حتی یک نتیجه تساوی هم برای ما ناکارآمد بود. ولی ما نهایت تلاشمان را به کار خواهیم گرفت و در دیدار شنبه مقابل اینتر جنگنده ظاهر خواهیم شد.»