خرید شال جيره بندي آب در سالجاري منتفي است

وزير نيرو گفت: برخلاف پيش‌بيني‌ها، در ابتداي سال 88 به دليل آغاز بارندگي‌هاي گسترده مشکل کم ‌آبي در کشور تقريبا برطرف شده و موضوع جيره‌بندي آب در سال جاري منتفي است

به گزارش يکشنبه 23 فروردين خبرنگار اقتصادي ايرنا، سيدپرويز فتاح وضعيت صنعت آب و برق را در سال جاري حساس خواند و افزود: با هماهنگي‌هاي به عمل آمده و جلب حمايت دولت و مجلس و هماهنگي در سطح ملي و تدبير هوشمندانه مطمئن هستيم که مشکلات قابل حل بوده و به نقطه اطمينان خواهيم رسيد.

فتاح در ادامه اظهار داشت: پيام مقام معظم رهبري در سال جديد، آرامش خاصي در ابعاد سياسي و اجتماعي به کشور بخشيد و بخشي از اين پيام که در خصوص اصلاح الگوي مصرف بود، بيشتر متوجه وزارت نيرو است.

وزير نيرو گفت: مديريت مصرف، کاري زمان ‌بر است و مبدا آن بايد امسال باشد و با برنامه ‌ريزي و زمان‌بندي در سال‌هاي آينده به طور جدي دنبال شود به نحوي که در پايان هر سال به اهداف ترسيم شده دست يابيم.

وزير نيرو خاطرنشان ساخت: تنظيم رابطه روابط عمومي‌ها با مردم و جامعه بايد به درستي صورت گيرد و رابطه صادقانه، صميمي و جدي با مردم برقرار شود چرا که به اين ترتيب کار فرهنگ ‌سازي به درستي صورت گرفته و مردم نيز در اين راه همراه خواهند شد.

فتاح تصريح کرد: بايد از تجربه خوب سال گذشته که با جلب همکاري و مشارکت عمومي با کمترين مشکل سپري شد، استفاده کرده و با روش‌هاي هنرمندانه توام با احترام به تعامل مردم دست يابيم.

فتاح در عين حال بر لزوم هماهنگي بخش‌هاي مختلف وزارت نيرو به ويژه آب و برق، هماهنگي با رسانه‌ها و صدا و سيما، از بين بردن ضعف‌هاي داخل روابط عمومي ها و غيره تاکيد کرد