خرید شال بايرلوركوزن و وردربرمن به تساوي رسيدند

ديدار تيم هاي بايرلوركوزن و وردربرمن با نتيجه تساوي خاتمه يافت.

به گزارش فارس، اين دو تيم يكشنبه شب در آخرين روز از هفته بيست و هفتم در ورزشگاه باي آره نا به مصاف هم رفتند كه تساوي يك بر يك حاصل شد.

در اين بازي ابتدا تيم ميزبان بود كه در دقيقه 11 توسط ترانكويتا بارنتا گلزني كرد. او اين گل زد تا بايرلوركوزن با حمايت 22 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه به كسب برد در اين ميدان خانگي اميدوار شود. اما در دقيقه 33 شاگردان توماس شاف، سرمربي وردربرمن با زدن گل تساوي واكنش نشان دادند. در اين هنگام كلاديو پيزارو، مهاجم اهل پرو تيم كه سابقه بازي در تيم بايرن مونيخ و ليگ برتر انگليس را نيز دارد براي سفيد و سبزپوشان گلزني كرد.

بايرلوركوزن با اين تساوي صاحب 42 امتياز شد و در رده نهم جدول جاي گرفت. در حالي كه وردربرمن با 36 امتياز در رده دهم جا خوش كرد.

در آخرين مصاف اين هفته اشتوتگارت در دقيقه پاياني بازي برابر هامبورگ نماينده آلمان ها در مرحله يك چهارم نهايي جام يوفا برنده شد.

ماريو گومز با گلزني در ثانيه هاي پاياني هر سه امتياز اين ديدار را به جمع اندوخته هاي تيمش وارد كرد. اشتوتگارت با اين برد به 48 امتياز و رتبه پنجم رسيد. اما هامبورگ در امتياز 51 باقي ماند.

با انجام مسابقات اين هفته ولفسبورگ به دومين هفته صدرنشيني خود ادامه داد و بايرن مونيخ پس از برد خانگي برابر اينتراخت فرانكفورت، خود را بار ديگر تا رده دوم جدول بالا كشيد. هامبورگ كه تا رده دوم پيش آمده بود، به خاطر باخت برابر اشتوتگارت يك رده سقوط كرد و به رده سوم رفت.

جدول رده بندي:
1-ولفسبورگ 54امتياز
2-بايرن مونيخ51امتياز
3-هامبورگ51امتياز
4-هرتابرلين49امتياز
5-اشتوتگارت48امتياز