خرید شال اوج‏گیری اوساسونا با درخشش شجاعي

در ادامه هفته سي ام پيکارهاي فوتبال دسته يکم باشگاه هاي اسپانيا (‌لاليگا )‌يکشنبه شب تيم اوساسونا در پرتو درخشش مسعو شجاعي هافبک ملي پوش ايراني خود توانست برابر آتلتيک بيلبائو صاحب برتري شود.

به گزارش ایرنا، در اين ديدار که در ورزشگاه شهر پامپلونا و به ميزباني تيم اوساسونا برگزار شد ، مسعود شجاعي و جواد نکونام دو ملي پوش ايراني در ترکيب اصلي قرار داشتند که شجاعي نقش فراواني در توفيق دو بريک تيمش داشت.

وي در دقيقه 19 موفق شد دروازه حريف را تسخير کند و در دقيقه 80 با پاس خوب وي ، سرجيو توانست گل دوم اوساسونا را رقم بزند. بيلبائو يک بار موفق به گل زني شد و اوسيو در دقيقه 23 دروازه ميزبان را فتح کرد.

شجاعي که تاپايان اين ديدار در ترکيب اوساسونا قرار داشت، در دقيقه 29 از داور کارت زرد دريافت کرد ولي نکونام در دقيقه65 تعويض شد.

اوساسونا با اين برد الهام بخش ، جمع اندوخته هاي خود را به 35 امتياز رساند و به رده يازدهم جدول رده بندي صعود کرد . اين تيم اسپانيايي به لطف درخشش دو ملي پوش ايراني موفق شده در ديدارهاي اخير خود مقابل اسپانيول ، اتلتيکو مادريد و آتلتيک بيلبائو به سه پيروزي متوالي برسد و اسباب رضايت مندي ” خوزه آنتونيو کاماچو” سرمربي خود را فراهم آوردند.

تيم اوساسونا يکشنبه شب آينده (‌سي ام فروردين )‌در زمين آلمريا به ميدان خواهد آمد.

اين تيم پيشتر در جمع تيم هاي قعر جدولي ايستاده و بيم آن مي رفت که به دسته دوم سقوط کند اما درخشش اخير اوساسونا به ويژه فروغ نکونام و شجاعي باعث شد تا ياران کاماچو در رده يازدهم در ميان 20 تيم حاضر در لاليگا قرار گيرند.