خرید شال انصاریفرد: نگران تبانی با پرسپولیس نباشند

مدیر عامل باشگاه راه آهن شهرری با تاکید بر اینکه برای پیروزی تیمش برابر پیام و پرسپولیس پاداش ویژه ای در نظر گرفته است، گفت: تیم های دیگر نگران تبانی راه آهن نباشند زیرا ما در 3 بازی پایانی خود در لیگ برتر با تمام توان به میدان می رویم.

به گزارش مهر، در روزهای حساس مسابقات لیگ برتر شایعه های زیادی مبنی بر تبانی تیم ها برای تغییر نتیجه مسابقات شنیده می شود.

یکی از این شایعه ها احتمال تبانی تیم های فوتبال پرسپولیس و راه آهن شهرری در هفته پایانی لیگ برتر است که مدیریت هر دو باشگاه را برادران انصاریفرد برعهده دارند.

محمدحسن انصاریفرد در گفتگو خبرنگار مهر، ضمن رد چنین اتهاماتی اظهار داشت: ما همیشه به فوتبال پاک اعتقاد داریم و چه در بالا، چه میانه و چه پائین جدول قرار داشته باشیم در محیطی پاک و سالم تمام سعی و تلاش خود را به کار می بندیم و در هر مسابقه و رقابتی برای موفقیت و پیروزی به میدان می رویم.

وی ادامه داد: درست است در هفته های پایانی لیگ خطر سقوط به دسته اول تیم راه آهن را تهدید نمی کند اما ما در 3 بازی پایانی خود برابر پیام، فولاد و پرسپولیس با تمام قوا به میدان می رویم. در همین زمینه برای بازی امروز خود برابر پیام 300 تماشاگر به مشهد آورده ایم که شاید تعداد تماشاگران ما بیشتر از تماشاگران تیم میزبان باشد که این نشان دهنده اهمیت پیروزی در این دیدار برای ماست.

مدیرعامل باشگاه راه آهن شهرری اضافه کرد: همچنین پاداش ویژه ای جهت پیروزی در این دیدار برای بازیکنان تیم در نظر گرفته ایم که دو برابر پاداش پیروزی در بازی های گذشته است. این پاداش در صورت پیروزی در 3 بازی آینده افزایش می یابد و در صورت تحقق چنین موضوعی در پایان فصل بازیکنان را با همکاری آقای نیکجو سرپرست تیم که بخشی از هزینه ها را پرداخت می کند، به سفر معنوی حج عمره اعزام می کنیم.

وی با بیان اینکه به تمام بازیکنان تیم گفته ام برای کسب نتیجه در این بازی ها با قدرت در مسابقات پیش رو به میدان بروند، خاطرنشان کرد: پیروزی در این دیدار روحیه بازیکنان تیم را برای حضور قدرتمند در جام حذفی افزایش می دهد. قطعا حضور قدرتمند در مسابقات جام حذفی برای ما اهمیت دارد و حساب ویژه روی این بازی ها باز کرده ایم.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در مورد دیدار پایانی تیمش در رقابت های هشتمین دوره لیگ برتر برابر پرسپولیس اظهار داشت: دیدار با تیم های پرسپولیس و استقلال که بصورت مستقیم از تلویزیون پخش می شود برای اکثر بازیکنان اهمیت دارند. آنها در طول هفته تلاش مضاعفی انجام می دهند تا در ترکیب اصلی تیم حضور داشته باشند و بتواند در این 90 دقیقه با ارائه بازی قابل قبول چهره شوند که پس از آن یا در راه آهن می مانند یا شایستگی خود را به تیم های دیگر نشان می دهند و از تیم ما منتقل می شوند.

وی افزود: قطعا ما هم در کنار انگیزه ای که بازیکنان برای نمایش شایستگی ها خود برابر پرسپولیس دارند، پاداش ویژه ای را برای آنها در نظر می گیریم تا با قدرت در این دیدار به میدان رفته و نتیجه بسیار خوبی را کسب کند.

انصاریفرد در پایان گفت: در این روزهای حساس لیگ برتر تیم ها نگران تبانی راه آهن نباشند زیرا ما در 3 بازی پایانی خود در لیگ برتر با تمام توان به میدان می رویم و کسب پیروزی در این دیدارها برای ما اهمیت دارد.