خرید شال 11 آرژانتینی که به اروپا خواهند رفت

فوتبال آرژانتین همچنان در حال پرورش بازیکنان مستعدی است که توانایی بازی در لیگ های دشوار اروپایی را دارند.

به گزارش گل، سایت گل 11 بازیکن آرژانتینی را که به زودی به فوتبال اروپا خواهند رفت، زیر ذره بین قرار داده است.

نیکلاس برتولو(بانفیلد)
این هافبک سابق بوکاجونیورز از زمانی که با پیراهن بانفیلد به فوتبال آرژانتین بازگشت، به یکی از باثبات ترین بازیکنان آرژانتین تبدیل شده است.

او نه تنها از تسلط خوبی روی توپ برخوردار است، بلکه غالبا در گلزنی نیز موفق است.

در ماههای اخیر، او علاوه بر منچستر یونایتد، توجه چند باشگاه معتبر اروپایی را به خود جلب کرده است.

خوسه ساند(لانوس)
ساند نشان داده که خطرناک ترین مهاجم سال های اخیر فوتبال آرژانتین بوده است و قرار گرفتن او در صدر جدول گلزنان این فصل تعجب برانگیز نخواهد بود.

او در اوج دوران آمادگی قرار دارد و هفته گذشته در مقابل ایندپندی انته، چهار گل به ثمر رساند. تعجب برانگیز این که او همچنان در لیگ آرژآنتین بازی می کند زیرا چند تیم مختلف از فوتبال ایتالیا مدت هاست که درصدد به خدمت گرفتن او هستند.

رادامل فالکائو گارسیا(ریور پلات)
این مهاجم کلمبیایی یکی از خطرناک ترین مهاجمان منطقه آمریکای جنوبی است هرچند با پیراهن تیم ملی کلمبیا هنوز گل های زیادی به ثمر نرسانده است.

او بازیکنی انرژیک، باهوش وسختت کوش است و این فاکتور ها می توانند به او در بازی در بهترین لیگ های اروپایی کمک کنند. او سال گذشته با منچستر یونایتد، رئال مادرید و میلان مذاکره کرده بود.

نیکلاس گایتان(بوکاجونیورز)
از بین همه بازیکنان جوان بوکا، گایتان نشان داد که موثرترین بازیکن است.

او یک هافبک تهاجمی تاثیر گذار است و باچندین نمایش خیره کننده خود را به ترکیب اصلی تیم بوکاجونیورز تحمیل کرد.

گایتان یک بازیکن باکلاس است و به زودی توسط یکی از غول های اروپایی تصاحب خواهد شد

خوان فورلین(بوکا جونیورز)
یکی از دیگر از محصولات تیم جوانان بوکا که ارزش هایش را در تیم اوا نشان داده است. قابلیت بالایی در کارهای دفاعی دارد به طوری که دیه گو مارادونا او را به تیم ملی آرژانتین فراخوانده است.

اگرچه هنوز از او استفاده نشده است اما در آینده ای نزدیک به یکی از نفرات ثابت تیم ملی آرژانتین تبدیل خواهد شد. بسیاری از تیم های اروپایی خواهان بازیکنی با کیفیت او هستند.

دیه گو والری(لانوس)
والری در آستانه پیوستن به ویارئال قرار داشت اما در آخرین لحظات تغییرعقیده داد و در لانوس ماند.

در 22 سالگی، آینده درخشانی در انتظار اوست به ویژه اینکه از او به عنوان یکی از بهترین هافبک های آرژانتین یاد می شود.

دلیل اینکه او هنوز مهاجرت نکرده، این است که لانوس در فروش ستاره هایش تردید دارد زیرا مسئولان این تیم فکر می کنند این مسئله باعث سقوط تیم خواهد شد.

رودریگو پالاسیو(بوکا جونیورز)
پالاسیو یکی از هیجان انگیز ترین “بال های” آمریکای جنوبی در چند سال اخیر بوده است اما علی رغم علاقه مندی چند تیم مطرح اروپایی از جمله بارسلونا، به طور صرح اعلام کرده که از بودن در بوکا بسیار راضی و خشنود است و دلیلی برای این تیم نمی بیند.

علی رغم چند مصدومیت، او توانایی حضور در کوران رقابت های اروپایی را دارد زیرا قابلیت های او با بهترین لیگ های اروپایی مطابقت دارد.

پالاسیو می داند که مهاجرت در لیگ های اروپایی شانس او را برای حضور در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی به همراه تیم ملی آرژانتین را افزایش می دهد.

دانیل مونته نگرو(ایندپندی انته)
بعد از یک دوره کوتاه در اروپا، مونته نگرو با بازگشت به آرژانتین به یکی از بهترین مهاجمان لیگ تبدیل شده است. او بازیکنی با حرکات انفجاری است که دائما به دنبال گلزنی است.

او نه تنها در مصاف های تک به تک بسیار خوب عمل می کند، بلکه از شوت های قدرتمند و ضربات آزاد دقیقی نیز برخوردار است.

مارادونا او را یکی از گزینه های پوشیدن پیراهن شماره 10 آرژانتین معرفی کرد، هرچند در نهایت این شماره به لیونل مسی رسید.

پابلو لوگرسیو(راسینگ کلاب)
راسینگ در این فصل وابستگی زیادی به او دارد و مهاجم سابق استودیانتس نیزانتظارات را برآورده کرده است.

او مهاجم بسیار آماده ای است و معمولا در بین گلزنان تیمش قرار دارد. در بازی هفته گذشته، یک گل حساس در مقابل ریور پلات به ثمر رساند. رسانه های آرژانتینی توقعات زیادی از بازیکنان دارند و مزد بازی های درخشان او، انتقال به تیم های مطرح اروپایی است.

فابین آسمان(ایندپندی انته)
این جوان 23 ساله، یکی از آماده ترین دروازه بان های فصول اخیر آرژانتین بوده است و از توانایی لازم برای موفقیت در لیگ های مطرح اروپایی برخوردار است.

علاوه بر عکس العمل های دیدنی، از شخصیت تاثیر گذاری نیز برخوردار است و به همین دلیل است که آرسنال به دنبال به خدمت گرفتن اوست. اگر او بتواند این بازیهای خوبش را در سطوح بالا نیز ادامه دهد، می تواند به شماره 1 تیم ملی آرژانتین تبدیل شود.

دیه گو بونانوته(ریور پلات)
برای بونانوته سخت خواهد بود که بتواند در اوج بماند اگر ریور پلات به همین شکل به بازی هایش ادامه دهد. مشکل دیگری که او را آزار می دهد، مصدومیت است. شاید او ریز نقش باشد اما از سرعت بالا و تکنیک قابل توجهی برخوردار است.

با کمی تجربه بیشتر، می تواند به تیم ملی آرژانتین را یابد. وقتی پا به توپ می شود، یک تهدید جدی برای حریف است و علاقه مندی اینتر، یوونتوس و بنفیکا تایید کننده این مسئله است.