خرید شال کعبي: نيازي به تعريف ندارم

حسين کعبي از کسي تعريف نمي کند چون نيازي به تعريف ندارد اما محمد مايلي کهن را در حال حاضر بهترين گزينه براي هدايت تيم ملي مي داند.

به نوشته قدس، او اميدوار است با او به جام جهاني صعود کنيم.

* اوضاع سايپا چطور است؟
** شرايط ما خوب است، شايد نتيجه ما مقابل استقلال اهواز خوب نبود اما در آن بازي 4 – 5 بازيکن مان را نداشتيم اين نتيجه در شأن باشگاه سايپا نبود و جايگاه سايپا در جدول، بالاتر از اينهاست. ما 3 بازي آينده را مي بريم تا جايگاه خوبي در جدول به دست آوريم.

* بازي با ابومسلم را چطور پيش بيني مي کني؟
** ابومسلم تيم جوان و خيلي خوبي است و من از مربي آنها خيلي خوشم مي آيد. ابومسلم خوب فوتبال بازي مي کند اما در اين بازي دنبال نتيجه هستيم.

* در رابطه با کنار گذاشتن دايي از تيم ملي چه نظري داري؟
** نظر خاصي نمي توانم بدهم. من با دايي کار کرده ام و با او همبازي هم بودم. آدمي به شخصيت دايي که آقاي گل ملي دنيا هم هست در ايران زندگي مي کند که براي او آرزوي موفقيت مي کنم. اميدوارم که تيم ملي به جام جهاني برود حالا چه با دايي و چه بي دايي که من با دايي رفيق هستم و برايش آرزوي موفقيت مي کنم.

* حضور مايلي کهن را در تيم ملي چطور ارزيابي مي کني؟
** مايلي کهن چند سال در تيم ملي بوده و فدراسيون تصميم خوبي گرفته است. من نيازي به تعريف ندارم و حقيقت را مي‏گويم. مايلي کهن شناخت کاملي از تيم ملي و بازيکنان دارد. نظم و انضباط مايلي کهن به تيم ملي کمک مي کند.

* به نظرت مايلي کهن بهترين انتخاب بود؟
** به نظرم فدراسيون بهترين انتخاب را کرد. من کارشناس نيستم ولي مربي خاصي نبود که بهتر از او باشد. مربي خارجي که اکنون نمي تواند موفق شود ولي در بين داخلي ها مايلي کهن بهترين بود.

* چقدر شانس صعود به جام جهاني را داريد؟
** اگر با هم متحد شده و با غيرت بازي کنيم و دست به دست هم بدهيم و 3 تا بازي را ببريم صعود مي کنيم.