خرید شال منيعي تکذيب مي کند تا اخراج نشود!

تکذيب اتفاقات رخ داده در فرودگاه آخرين و تنها مسير بازگشت مجدد ميثم منيعي به اردوگاه آبي‌پوشان است.هرچند گفته‌هاي افرادي که از نزديک ماجرا را ديده اند،جاي تکذيب باقي نمي‌گذارد.

به گزارش برنا، هافبک چپ استقلال مدتهاست که با امير قلعه نويي سر ناسازگاري دارد. نيمکت نشيني ميثم منيعي و بازي کردن هاشم بيک زاده در ديدارهاي اخير آبي پوشان، سنگ بناي اختلافات اخير منيعي و قلعه نويي بوده و اين بازيکن که برخلاف ديگر نيمکت نشينان استقلال کاراکتري پرخاشگر دارد، دست به مصاحبه زد تا از اين طريق دلخوري خود از تصميمات سرمربي استقلال را نمايان سازد.

آخرين مصاحبه منيعي با يک روزنامه ورزشي موجب شد تا قلعه نويي واکنش نشان دهد و در اولين اقدام نام وي را از فهرست 18 نفره آبي پوشان براي سفر به اهواز خارج کند.اين مشابه همان کاري است که قلعه نويي در قطر انجام داد و شانس حضور در ميدان را از پيروز قرباني کاپيتان تيم خود گرفت.

حساسيت بالاي قلعه نويي به گفته هاي بازيکنانش در مطبوعات به حدي است که اين مربي برخي نزديکان خود را مامور کرده تا اگر مصاحبه اي بودار از بازيکنان استقلال در صفحات نشريات خواندند،بلافاصله به او گزارش دهند.

سرمربي استقلال تصور مي کرد خروج از فهرست 18 نفره براي منيعي نيز مناسب است،اما اتفاقاتي که بعدازظهر ديروز در فرودگاه مهرآباد رخ داد، شعله هاي آتش ماجرا را برافروخته کرد.
منيعي که بي اطلاع از عدم وجود نامش در فهرست 18 نفره به فرودگاه رفته بود، وقتي متوجه شد که بايد در تهران بماند و بازي حساس تيمش را از صفحه جادويي تماشا کند، لب به اعتراض گشود. قلعه نويي متوجه غرولند وي شد و واکنش نشان داد،در همين حين مدير روابط عمومي باشگاه دست روي شانه هاي منيعي مي گذارد تا به اصطلاح دلداري اش دهد. منيعي به اين حرکت وي واکنش نشان داده و …

مجادله منيعي با مدير روابط عمومي استقلال با يک ضربه مشت از سوي بازيکن شماره 11 استقلال پايان مي پذيرد،اما اين پايان داستان او و قلعه نويي نيست؛زيرا سرمربي آبي پوشان وارد معرکه مي شود و خطاب منيعي جوان مي گويد: “…مگر به تو تربيت ياد نداده اند؟” منيعي متقابلاً همين پاسخ را به قلعه نويي مي دهد و وقتي جناب سرمربي به بازيکن ناراضي خود نزديک مي شود،اتفاقي که نبايد بيفتد، به وقوع مي پيوندد و درگيري فيزيکي به سود منيعي پايان مي‌پذيرد.

***
امير قلعه نويي از اتفاقات رخ داده در فرودگاه به شدت ناراحت است.وي تصميم گيري درباره منيعي را به کميته انضباطي باشگاه سپرده است.

برخي از مسئولان استقلال لحظاتي پس از درگيري به منيعي توصيه کردند مصاحبه اي انجام ندهد.

تکذيب اتفاقات رخ داده در فرودگاه آخرين و تنها مسير بازگشت مجدد ميثم منيعي به اردوگاه آبي پوشان است.هرچند گفته هاي افرادي که از نزديک ماجرا را ديده اند،جاي تکذيب باقي نمي گذارد.