خرید شال اطلاعیه اتحادیه فوتبال در حمایت از دایی

پس از چاپ اعلامیه ترحیم برای علی دایی در روی جلد یکی از مجلات کشور، اتحادیه فوتبال باشگاههای ایران خواستار توقف اینگونه حرکات غیر مسئولانه و مغایر رسالت رسانه ای و انتقادات تند و تخریب شخصیتی اسطوره ارزشمند فوتبال ایران شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در نخستین بیانیه سال 1388 اتحادیه فوتبال آمده است: علی دایی به عنوان شخصیت پرافتخار و شناخته شده فوتبال ایران در سطح آسیا و جهان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. او که به عنوان بازیکن و مربی سال ها در فوتبال کشور افتخار آفرین بوده همچنان از سرمایه های بزرگ ایران اسلامی است و اتفاقات اخیر چیزی از وجهه و محبوبیت داخلی وبین المللی او نمی کاهد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: برخوردهای اخیر صورت گرفته در میادین ورزشی و برخی از رسانه ها در شان فوتبال ایران و این شخصیت صاحب نام نبوده و امید است در آینده شاهد تکرار چنین اتفاقاتی نباشیم. اعضای خانواده بزرگ فوتبال زحمات و تلاش های علی دایی در دو دهه اخیر را هرگز به فراموشی نخواهند سپرد. امید است این شخصیت بزرگ و صاحب نام بزودی در صحنه فوتبال کشور حضور پیدا کرده و موفقیت های خودش را در عرصه های داخلی و بین المللی تکرار کند.

اتحادیه فوتبال باشگاههای ایران ضمن آرزوی موفقیت برای فوتبال ملی در رقابت های مقدماتی جام جهانی، زحمات علی دایی در تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران را ارج نهاده و آرزومند است رسانه ها وخبرنگاران فهیم فوتبال کشور با حمایت همه جانبه از تیم ملی و ارائه انتقادات سازنده همواره شخصیت اسطوره های ارزشمند و صاحب نام فوتبال ایران را مورد احترام قرار دهند.