خرید شال مطبوعات آلمان: بوفون به بايرن مونيخ مي‌پيوندد

در پي باخت تيم بايرن مونيخ از بارسلونا اسپانيا در ليگ قهرمانان اروپا منابع خبري از حضور جيان لوئيجي بوفون در بايرن خبر مي‌دهند.

به گزارش فارس و به نقل از خبرگزاري ورزش آلمان، برخي از روزنامه هاي پرتيراژ آلمان در شماره روز شنبه (امروز) خود عنوان كردند بايرني ها پس از باخت چهارشنبه شب به تلاش و تكاپو افتاده تا امكان انتقال دروازه بان بزرگ يوونتوس را نزد خود فراهم كنند.

اين گزارش‌ها حاكي است مقامات اين باشگاه آلماني چند ماه بعد از بازنشستگي اوليوركان،‌ به اين نتيجه رسيدند كه با وجود در اختيار داشتن دروازه‌باناني همچون ميشائيل رنسينگ و هانس يورگ بوت،‌ كمبود شديد دروازه باني در حد و اندازه هاي سنگربان گذشته خود را احساس مي‌كنند.

بر اين اساس بايرني ها پس از باخت برابر بارسلونا كه در موقعيت حساسي گرفتار آمده و خود را آماج انتقادات زياد هواداران و رسانه ها،‌ گرفتار مي بينند،‌ براي بازسازي تيم خود از دورن دروازه شروع كرده و در صدد رايزني براي جذب بوفون هستند.

اين ابراز علاقه و خواست بايرني ها در حالي است كه سنگربان تيم ملي ايتاليا در ماه هاي اخير از سوي تيم هاي ثروتمند انگليسي با پيشنهادات اغوا كننده اي روبرو بود كه به خاطر علاقه فراوان به يوونتوس،‌ به همه پاسخ منفي داد.

به اين خاطر احتمال اينكه بايرني‌ها با وجود در اختيار داشتن دو بازيكن ايتاليايي همانند لوكاتوني و ماسيمو ادو، بتوانند صاحب يك ايتاليايي ديگر نيز شوند،‌ اندك است.