خرید شال قلعه‌نويي و زرينچه بايد با هم آشتي كنند

سرپرست اسبق تيم فوتبال استقلال گفت: قلعه‌نويي و زرينچه هر دو كاپيتان اين تيم بوده‌اند و بايد با هم آشتي كنند.

نصرا… عبدالهي در گفت و گو با فارس درباره بحث‌هاي اخير زرينچه و قلعه‌نويي مبني بر تباني ديدار تيم‌هاي استقلال اهواز و استقلال تهران در سالي كه قلعه‌نويي سرمربي تيم اهوازي بود؛ اظهار داشت: آن سال من سرپرست استقلال بودم و يادم نمي‌آيد كه چنين اتفاقي بين طرفين رخ داده باشد. در 50 سالي كه در فوتبال بودم تباني بين تيم‌ها نديدم.

وي افزود: هر موقع يك بازيكني از يك خانواده در خانواده ديگري به مربيگري مي‌پرداخت هنگام رويارويي با تيم سابق از اين شايعات مطرح مي‌كردند؛ مثل سالي كه ما همراه استقلال در اصفهان بايد با سپاهان با سرمربيگري حجازي قرار مي گرفتيم.

بازيكن اسبق استقلال ادامه داد: همان زمان شرايط سپاهان بد بود و به پيروزي نياز داشت و با وجودي كه ما بازي خوبي انجام داديم؛ باختيم و از اين حرف‌ها هم براي ما به وجود آوردند.
عبدالهي با اشاره به بازي استقلال تهران مقابل همتاي اهوازي خود گفت: در آن سال ما خوب نتيجه نمي‌گرفتيم و زياد هم انگيزه نداشتيم و فقط به خاطر هواداراني كه در اهواز داشتيم بازي مي‌كرديم.

وي با بيان اينكه زرينچه و قلعه‌نويي نبايد به اين درگيري ادامه دهند؛ اظهار داشت: كار آنها در حال حاضر درست نيست. هر دو آنها سال‌ها با هم رفيق بوده‌اند و شايد دوباره فردا روزي كنار هم قرار گيرند. من در سال هاي اخير چندان در فوتبال نبوده‌ام ولي اگر بدانم دعوايشان جدي است با آنها صحبت مي‌كنم. اين دو هر كدام در دوره‌اي كاپيتان تيم بوده‌اند و اين درست نيست كه اكنون مقابل هم قرار گيرند.

عبدالهي خاطرنشان كرد: از آنها خواهش مي كنم از اين رفتار دست بردارند و اگر هم اختلافي با هم دارند در يك موقعيت ديگري اين موضوع را حل كنند. اگر استقلال نتيجه نگيرد براي همه استقلالي‌ها بد مي شود و دود آن به چشم زرينچه هم مي‌رود.